7 kroků jak omezit vrásky
  1. Úvod
  2. PŘEČTĚTE SI
  3. Beauty tipy
  4. 7 kroků jak omezit vrásky
20.08.2018
Beauty tipy

7 kroků jak omezit vrásky

1. Nepřehánějte to se sluníčkem

Zveřejněné fotografie taxikáře, jehož levá strana obličeje, na kterou mu celý život skrz okénko svítilo slunce, vypadá díky množství hlubokých vrásek, o dvacet let starší, než zbytek obličeje, byly pro mnoho lidí impulsem k používání ochranných krémů po celý rok. Chraňte svou hladkou pokožku i vy dokud je bez vrásek a nedovolte, aby UVA paprsky poškodily kolagenová vlákna! Nezapomeňte, že ačkoliv venku slunce nesvítí, škodlivé paprsky k nám atmosférou stále pronikají a je tedy více než vhodné chránit se i mimo léto. Pro dobrou ochranu proti slunci si pořiďte náš Bioaroma přírodní ochranný krém s obsahem oleje z mrkvových semen a pšeničných klíčků, které umí pokožku velmi dobře ochránit. Tento krém obsahuje další výživné oleje, takže nejenom, že vás ochrání před sluncem, ale zároveň preventivně zabraňuje tvorbě vrásek a stávájící vrásky vyhlazuje. Další sluneční péči od Bioaromy najdete zde.

2. Spěte správně

Jste zvyklé spát na boku či na břiše? Dost možná si zaděláváte na malé vrásky, které možná v mladších letech byly pouze otlačeninami, jednoho dne s vámi ale zůstanou. Spaní na boku vám může přinést zvrásnělou bradu a tváře. Vrásky na čele vám způsobí spaní na břiše. Důležitá je samozřejmě i dostatečná doba spánku – pokud vaše tělo nemá čas odpočívat, produkuje hormon kortizol, který narušuje kožní buňky. Nejzdravější spánek je ten do půlnoci, tak nezapomeňte chodit do postýlek včas.

3. Změňte životosprávu

Pokud kouříte, s vráskami kolem úst musíte počítat. Zároveň ale ze studií vyplývá, že kouření podporuje produkci enzymu, který ničí kolagen a elastin, jimž vděčíte za vypnutou pokožku. Ze srovnání dvojčat – jedné kuřačky, jedné nekuřačky – také vyplynulo, že žena užívající si cigarety nejen vypadala mnohem starší než její sestra, ale její kůže byla o 40% tenčí.

Do vašeho těla by měl naopak putovat dostatek tekutin bránící dehydrataci a omega-3 mastné kyseliny, na které je bohatý například losos. Dopřejte tělu dostatek antioxidantů – zbaví vác volných radikálů, které mohou zmutovat DNA kožních buněk. Místo kávy si dejte zelený čaj nebo pravé kakao, zaměřte se na zelenou zeleninu a pijte potřebné množství čisté vody.


4. Nepodceňujte obličejovou masáž

Najděte si na sebe během hektického týdně čas a párkrát prověďte za pomoci přírodního oleje (zkuste například mandlový) masáž zaměřenou na lepší tok lymfy. Nejenže se budete cítit mnohem lépe, výsledky ale uvidíte ihned – pleť je po masáži projasněnější a vypnutá. Spoustu návodů najdete na youtube, doporučujeme například tento: https://www.youtube.com/watch?v=8h022_ZDnv0

5. Peeling ano, ale přiměřeně

Jste-li zvyklá denně mýt obličej agresivními čistícími pěnami či často exfoliovat, zbavujete tím pokožku nutné vrstvy přirozeného mazu. U mladších ročníků toto vyvolá nadbytečnou produkci mazu a akné, po třicítce se produkce mazu zpomaluje a důsledkem toho je pleť vysušená. Ráno zkuste pouze opláchnout obličej studenou vodou, která zlepší cirkulaci krve, a večer vyzkoušejte odličování a čistění olejovou metodou, tzv. oil cleansing method. Obličej perfektně vyčistí, nevysuší a je čistě přírodní. Spojit můžete čistění i s masáží. Peeling se u majitelek mastné pleti doporučuje maximálně 1x týdně, u těch se suchou pletí maximálně 1x za 14 dní.

 

6. Používejte přírodní kosmetiku s obsahem 100% přírodních olejů

Nespoléhejte se na konvenční kosmetiku za tisíce, k hladkému obličeji bez vrásek vám dopomůže 100% přírodní olej. Návrat k přírodě začněte u pleti.

Přírodní krém proti vráskám od značky BioAroma 100% přírodní kosmetika

Vyzkoušejte přírodní kosmetiku, která obsahuje 100% čisté oleje. Na vrásky je skvělý arganový olej, na který přísahají krásné maročanky nebo diktamový olej, který se používá na vrásky a stárnoucí pleť. Pokud se vám nechce experimentovat, ale chcete osvědčený výrobek na odstranění vrásek, sáhněte po BioAroma 24 h anti-aging krému, který obsahuje ty nejkvalitnější rostlinné a esenciální oleje, namíchané v přesném a velmi účinném poměru.

7. Usmívejte se!

Protože vrásky od smíchu jsou krásné!:)


Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Chcete každý měsíc slevy na vybrané produkty?
Zanechte mi zde svůj e-mail, na který vám mohu každý měsíc poslat zprávu se slevami na vybrané produkty nebo akcí pouze pro členy Bio & Aroma. Děkuji za důvěru 💙

VAŠE ZKUŠENOSTI

24h Obnovující krém proti vráskám 

*****

Krétská všestranná mast s včelím voskem

*****

Mandlový olej vhodný pro citlivou pleť

*****

Používám již pár let a nedám na něj dopustit. Na moji pleť, která je často suchá a nebo trpěla na akné je nejlepší. Vše se srovnalo a pleť je po použití vždy rozzářená a hezká celý den. A vrásky zatím nemám. 34 let.

Tato mast mi doma nesmí nikdy chybět. Používám jak na suché rty, nebo když se u dětí objeví ekzém, nebo na spoustu dalších věcí co mě napadnou. Je to super věcička.                                            

S produkty které prodáváte jsem byla vždy spokojená a jsem i nyní. Děkuji Vám že pomáháte ženám které tuto kosmetiku potřebují a přeji aby se i Vám dařilo v prodeji těchto krásných vůní.
Žaneta N.Žaneta N.Vlasta L.
Copyright BioAromakosmetika 2014 - 2023 Všechna práva vyhrazena