BioAroma kosmetika I bioaroma.cz
DOVOLENÁ 😎 Objednávky, které přijdou mezi 31.5. - 7.6. odesílám až 8.6. Děkuji za pochopení.
  1. Úvod
  2. PŘEČTĚTE SI
  3. Rostlinné oleje
  4. Hit posledních let – kokosový olej

Hit posledních let – kokosový olej

O zázračném kokosovém oleji a jeho blahodárném vlivu pro člověka jste určitě již slyšeli. Někdo ví, že je dobrý pro naši pleť, jiný slyšel o krásné hřívě díky tomuto produktu a další jej zase používá v kuchyni. Pojďme se na tento hit podívat z hlediska beauty tipů a shromáždit si informace pěkně do jednoho článku.

Pleť jako panenka

 

Začněme naší vizitkou – tedy tím, jaké příjemné účinky má kokosový olej na naši pokožku a tvář. Kokosový olej ocení zejména ti, kteří mají suchý typ pleti. Určitě jste již vyzkoušeli různé krémy, hydratační kosmetiku, ale i tak vám stále nic nepomáhá. ´

Zkuste se po koupeli namazat kokosovým olejem a uvidíte, jak bude vaše pleť krásně hydratovaná. Kokosovým olejem můžete natřít také zbytek těla, nejen tvář. Zejména v zimním období, kdy je pokožka suchá, anebo v létě po opalování, kdy sluníčko vysušuje a dehydratuje naši kůži. Kokosový olejíček pomáhá také na strie, nejen v těhotenství, ale i na citlivou kůži po holení.

Krásná hříva

 

Asi nejznámější využití kokosového oleje ve světě kosmetiky je v oblasti kadeřnictví. Téměř každá žena ví, že pravidelná aplikace kokosového oleje ke kořenům vlasů, ale také do jejich konečků, zajistí zdravější a krásnější hřívu. Proč?

Kokosový olej totiž vyživuje a posiluje vlas. Působí tak skvěle proti lámavosti vlasů, ale také na jejich kvalitní růst. Vlasy jsou po něm krásně hydratované a lesklé. Aplikovat jej můžete jako vlasovou masku před umytí, nebo v menším množství vetřete kokosový olej do umytých mokrých vlasů. Pár kapek můžete použít také na suché roztřepené konečky jako denní výživu. Dejte si jen pozor na jeho množství. Stále se bavíme o oleji. Abyste pak neměli mastné vlasy co denně.

Věděli jste, že…

 

…. Kokosovým olejem se skvěle odlíčíte – lépe, jak nějakým chemickým odličovačem, který často vysušuje pokožku. Kokosový olej „raz dva“ odstraní make-up a nezpůsobuje podráždění v oblasti očí. Navíc pokožku skvěle hydratuje a působí jako prevence proti vzniku vrásek.

 

…. Kokosový olej je skvělý pro zimní a letní měsíce, jako balzám na rty. Pokud neseženete přímo jelení lůj z kokosového oleje, můžete si rty potírat přímo olejíčkem například před spaním. Složky kokosového oleje rty hydratují, vyživí a chrání před vlivy počasí (nadměrné teplo, zima).

…. Kokosový olej je skvělý pomocníkem v boji za zářivě bělostný chrup. Pokud toužíte po americkém úsměvu, opět sáhněte po kokosáku. Čistění zubů kokosovým olejem praktikovali již naši předci. Po pár týdnech dosáhnete přirozenou cestou bělejšího odstínu zubů.

Samozřejmě kokosový olej má i další využití například v kuchyni, v oblasti zdravé výživy. Vždy se jen dívejte na to, jaký olej kupujete. Zda ten do kuchyně či ten, který je určen pro naši vnější krásu. Dávejte si pozor na přípravky, které hlásají jeho obsah. Častokrát obsahují opravdu malé množství této složky a mohli byste být zklamaní, že přípravek nesplňuje vaše očekávání. Nejlépe uděláte, když zavítáte do obchodů s přírodní „čistou“ kosmetikou a přípravkami.

-          L.H.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Staňte se součástí Bio & Aroma
Každý měsíc rozdáváme 1 bestseller zdarma. Slibuji, že nezahltím váš inbox. 

Stále nejste spokojená se vzhledem své pleti? Tohle mohou být důvody vaší nespokojenosti:

 MOC SE MASTÍ
JE PROBLEMATICKÁ
JE MOC SUCHÁ
JE MDLÁ A POVADLÁ
...

Správné čištění a odličování pleti je krok 1 ke zlepšení stavu vaší pleti a k vaší spokojenosti. Stáhněte si zdarma manuál jak na to:

 

24h Obnovující krém proti vráskám 

*****

Krétská všestranná mast s včelím voskem

*****

Mandlový olej vhodný pro citlivou pleť

*****

Používám již pár let a nedám na něj dopustit. Na moji pleť, která je často suchá a nebo trpěla na akné je nejlepší. Vše se srovnalo a pleť je po použití vždy rozzářená a hezká celý den. A vrásky zatím nemám. 34 let.

Tato mast mi doma nesmí nikdy chybět. Používám jak na suché rty, nebo když se u dětí objeví ekzém, nebo na spoustu dalších věcí co mě napadnou. Je to super věcička.                                            

S produkty které prodáváte jsem byla vždy spokojená a jsem i nyní. Děkuji Vám že pomáháte ženám které tuto kosmetiku potřebují a přeji aby se i Vám dařilo v prodeji těchto krásných vůní.
Žaneta N.Žaneta N.Vlasta L.
Copyright BioAromakosmetika 2014 - 2023 Všechna práva vyhrazena