BioAroma kosmetika I bioaroma.cz
  1. Úvod
  2. PŘEČTĚTE SI
  3. Beauty tipy
  4. Holistická péče o pleť a mysl s Omorfií
13.08.2020
Beauty tipy

Holistická péče o pleť a mysl s Omorfií

To, jak se cítíme, se odráží na našem zdraví ve všech směrech. Stres i nedostatek sebelásky může stát mimo jiné i za vznikem mnohých chronických kožních onemocnění. Proč tedy nespojit péči o pleť s péči o naši duševní pohodu? S kosmetikou Omorfia je to hračka.

Psychika vs. pleť

Říká se, že oko je oknem do duše. Ve skutečnosti je takovým oknem spíše naše pleť - jako největší orgán našeho těla totiž velmi často navenek ukazuje, co se děje uvnitř nás. 

Z pohledu psychosomatiky problémy s pletí symbolizují naši otevřenost nebo naopak uzavřenost vůči vnějšímu světu. Pokud se uzavíráme do sebe, máme strach se projevit, nevěříme si a ostýcháme se, naše kůže si začíná vytvářet ochrannou vrstvu (třeba ve formě vyrážky), která nás chrání před okolním světem. Stejně tak pokožka reaguje na potlačovanou zlost a vztek, který držíme v sobě tak dlouho… že už prostě musí ven. A tak všechno to horko a zlost pleť vyšle ven třeba ve formě otravných pupínků, vyrážky nebo oparu.

To, že zdraví a krásu pleti ovlivňuje stres je koneckonců podpořeno i vědecky. Stres totiž vyvolává změny v chemii našeho mozku a ovlivňuje i činnost naší kůže. Tak například, při stresu se začíná vylučovat hormon kortizol, který stimuluj činnost mazových žláz v kůži. Způsobuje tak zvýšenou produkci mazu, možné ucpávání pórů a vznik akné. Souvislost se stresem mají taktéž ekzémy nebo psoriáza.

Omorfia - péče pro pleť i mysl

Omorfia je 100% přírodní česká kosmetika, vyrobená z bio ingrediencí z celého světa. Kromě čistě přírodních látek té nejvyšší kvality obsahují její produkty ale ještě ingredienci navíc: pozitivní energii. Každá lahvička kosmetiky Omorfia totiž nese léčivou afirmaci, která dotváří celý rituál krásy. 

Co jsou afirmace a jak fungují?

Afirmace jsou krátké podporující věty, které pomáhají přetvářet staré myšlenkové vzorce a pomáhají nám obrátit negativní myšlení v pozitivní. Opakováním afirmací se jejich význam postupně zapisuje do našeho podvědomí a mění to, jak přemýšlíme sami o sobě i o světě okolo nás.

Pomocí afirmací můžeme přestat sami sobě házet klacky pod nohy a začít si víc věřit, posílit svou sebelásku, zbavit se stresu, nervozity a být pozorní k příležitostem, které nám přichází do cesty.

Kosmetika Omorfia je vytvořená tak, aby se péče o pleť stala z povinnosti příjemným časem, který věnujeme sami sobě. Pečující složení každého produktu, afirmace a aromaterapeutické účinky esenciálních olejů se láskyplně postarají o vaši pokožku i vnitřní pohodu.

Rituál krásy Omorfia

Holistická rituál krásy od Omorfie se skládá ze 3 kroků:

Pleť je nejprve potřeba důkladně očistit. K tomu slouží čisticí olejový balzám zen purity, který šetrně zbavuje pleť všech nečistot (včetně zbytků make-upu) a zároveň podporuje přirozené procesy v kůži. Pokožka je tak hned po čištění zklidněná, vyživná a hebká na dotek.

Po čištění přichází na řadu tonizace. Pleťové tonikum Jasmin Dew vyrovnává správné pH pleti, zklidňuje ji, hydratuje a regeneruje. Kromě toho svou vůní zbavuje stresu, strachu a úzkosti.

Nakonec na scénu přichází pleťové oleje, které uzamknou hydrataci v pleti a napomůžou s léčbou konkrétních nedokonalostí. Vybrat si můžete ze tří olejů podle typu vaší pleti:

  • Omorfia Bright Star  pro mdliu a unavenou pleť. Rozjasňuje, sjednocuje barevný tón pleti a předchází předčasnému stárnutí. Kompozice esenciálních olejů zklidňuje nervový systém, srovnává výkyvy nálad, ulevuje od bolestí hlavy a pozvedá náladu.
  • Omorfia SkinSuperfood pro suchou a zralou pleť. Regeneruje, odstraňuje vrásky a svou vůní pomáhá poti strachům a probouzí sebelásku.
  • Omorfia Divine Elixír pro smíšenou pleť s prvními známkami stárnutí a současně s tendencí k pupínkům. Reguluje tvorbu kožního mazu, působí proti stárnutí a lehce zesvětluje pigmentové skvrny.
Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Chcete každý měsíc slevy na vybrané produkty?
Zanechte mi zde svůj e-mail, na který vám mohu každý měsíc poslat zprávu se slevami na vybrané produkty nebo akcí pouze pro členy Bio & Aroma. Děkuji za důvěru 💙

VAŠE ZKUŠENOSTI

24h Obnovující krém proti vráskám 

*****

Krétská všestranná mast s včelím voskem

*****

Mandlový olej vhodný pro citlivou pleť

*****

Používám již pár let a nedám na něj dopustit. Na moji pleť, která je často suchá a nebo trpěla na akné je nejlepší. Vše se srovnalo a pleť je po použití vždy rozzářená a hezká celý den. A vrásky zatím nemám. 34 let.

Tato mast mi doma nesmí nikdy chybět. Používám jak na suché rty, nebo když se u dětí objeví ekzém, nebo na spoustu dalších věcí co mě napadnou. Je to super věcička.                                            

S produkty které prodáváte jsem byla vždy spokojená a jsem i nyní. Děkuji Vám že pomáháte ženám které tuto kosmetiku potřebují a přeji aby se i Vám dařilo v prodeji těchto krásných vůní.
Žaneta N.Žaneta N.Vlasta L.
Copyright BioAromakosmetika 2014 - 2023 Všechna práva vyhrazena