BioAroma kosmetika I bioaroma.cz
DOVOLENÁ 😎 Objednávky, které přijdou mezi 31.5. - 7.6. odesílám až 8.6. Děkuji za pochopení.
  1. Úvod
  2. PŘEČTĚTE SI
  3. Beauty tipy
  4. Jak na celulitidu?
26.01.2019
Beauty tipy

Jak na celulitidu?

Trápí vás stará známá, která není nikým oblíbená, celulitida? Nebo máte jen pocit, že se vám začíná tvořit? Ačkoliv je boj s celulitidou věčným tématem již desítky let, stále se v něm zdokonalujeme. Dnes si představíme pár tipů, jak na ni vyzrát.

 

Celulitida – proč ji máme a jak ji nemít?

Hned zpočátku si vyvraťme jeden mýtus – a to, že celulitidou trpí jen obézní lidé. Není tomu tak. Můžete mít štíhlá jako proutek, a přesto se vám pomerančová kůže může vytvořit. Nejčastěji postižené partie jsou oblasti hýždí a stehen. Ano, celulitida vzniká zejména při nadváze a tvoří se na místech se zásobárnou tuku, avšak může se tvořit také při velkém zadržování vody či trpíte-li špatným lymfatickým systémem.

Toto téma nás trápí zejména v tzv. plavkové sezóně. Není tedy na škodu, omrknout nějaké triky pěkně za včas, ještě v zimě.

Změna životního stylu

Nejspíše je vám jasné, že pokud trpíte celulitidou z důvodu nadváhy, je řešením změnit životní styl. Tedy upravit jídelníček a nastartovat metabolismus spalování. Zejména v boji proti celulitidě se doporučují potraviny, jako je ananas, banán či sushi. Jsou to dobroty, které přesto umí odplavovat, stimulovat a spalovat.

S tím jde ruku v ruce také aktivní život, sport a pohyb. Ano, je to bohužel nutné, chceme-li shodit nějaké to kilečko a zbavit se pomerančové kůže. Navíc, budete se správně prokrvovat, což je k odbourání celulitidy nutné.

Také hodně pijte vodu, Nikoliv slazené minerálky či čaje. Pokud máte celulitidu způsobenou zadržováním vody, ven ji vyžene jen a zase čistá voda. Pitný režim je navíc také základ pro hubnutí.

Dopřávejte si

Po tvrdé práci náleží také odměna. Vy si svou odměnu můžete vybrat v podobně masáží, které nastartují správný tok lymfy a prokrví pokožku. Kromě profesionálních masáží v salónech si dopřávejte také vlastnoruční masírování doma. A nejlépe pravidelně (klidně ráno i večer), kdy prokrvíte pomerančové části kůže. Můžete si na to pořídit speciální masážní (peelingové) rukavičky, které vaši pokožku vyhladí do sametova. Používejte k tomu i vhodné krémy a peelingy – z kávových zrn, s kofeinem či ze zeleného čaje.

Další formou „dopřávání si“ je pak estetický zákrok, jako je laser, liposukce a další.

 

Bylinky, které pomáhají

 

Rozmarýn

Využívá se na celulitidu, křečové žíly i bolest svalů. Stimuluje obnovu buněk a hydratuje pokožku.

 

Cypřiš

Cypřiš podporuje správný tok lymfy a napomáhá odbourávat zadržování vody. Odplavuje toxiny z organismu.

 

Bílý pepř

Způsobuje silné prohřívání, což zvyšuje cirkulaci krve (prokrvování), které je potřebné při odbourání celulitidy. Má antioxidační účinky a vysoký obsah vitamínu C. Napomáhá hubnutí.

Tyto tři divy přírody, v boji proti celulitidě, najdete v jednom krásném spojení, jako účinný krém proti celulitidě. Můžete se jím mazat po koupeli, ale také během domácích masáží, které jsme doporučovali pravidelně praktikovat, chcete-li se správně prokrvovat a vyzrát nad celulitidou.

 

Lucie Holásková

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Staňte se součástí Bio & Aroma
Každý měsíc rozdáváme 1 bestseller zdarma. Slibuji, že nezahltím váš inbox. 

Stále nejste spokojená se vzhledem své pleti? Tohle mohou být důvody vaší nespokojenosti:

 MOC SE MASTÍ
JE PROBLEMATICKÁ
JE MOC SUCHÁ
JE MDLÁ A POVADLÁ
...

Správné čištění a odličování pleti je krok 1 ke zlepšení stavu vaší pleti a k vaší spokojenosti. Stáhněte si zdarma manuál jak na to:

 

24h Obnovující krém proti vráskám 

*****

Krétská všestranná mast s včelím voskem

*****

Mandlový olej vhodný pro citlivou pleť

*****

Používám již pár let a nedám na něj dopustit. Na moji pleť, která je často suchá a nebo trpěla na akné je nejlepší. Vše se srovnalo a pleť je po použití vždy rozzářená a hezká celý den. A vrásky zatím nemám. 34 let.

Tato mast mi doma nesmí nikdy chybět. Používám jak na suché rty, nebo když se u dětí objeví ekzém, nebo na spoustu dalších věcí co mě napadnou. Je to super věcička.                                            

S produkty které prodáváte jsem byla vždy spokojená a jsem i nyní. Děkuji Vám že pomáháte ženám které tuto kosmetiku potřebují a přeji aby se i Vám dařilo v prodeji těchto krásných vůní.
Žaneta N.Žaneta N.Vlasta L.
Copyright BioAromakosmetika 2014 - 2023 Všechna práva vyhrazena