Návštěva v Bioaromě
DOVOLENÁ 😎 Objednávky, které přijdou mezi 31.5. - 7.6. odesílám až 8.6. Děkuji za pochopení.
  1. Úvod
  2. PŘEČTĚTE SI
  3. Beauty tipy
  4. Návštěva v Bioaromě
04.12.2018
Beauty tipy

Návštěva v Bioaromě

Samotná manufaktura se nachází v hezkém areálu, kde se na ukázku pěstují všechny základní ingredience, používané při výrobě. Můžete si tak projít příjemnou zahradou a zblízka si prohlédnout, diktamos, skalní růži, ale i divoký tymián, oregano, aloe vera nebo geránii. V zahradě mají i domácí zvířátka, takže pokud byste měli cestu kolem s dětmi, bude to bavit i je.

Když se nahlásíte v Bioaromě dopředu, rádi se vás ujmou a všechno vám ukáží a vysvětlí. Součástí areálu je i malé muzeum, kde se můžete seznámit s tím, jak se bylinky pěstují, jak se sklízí a co všechno je potřeba na výrobu kosmetiky. Pořádají se tam i kurzy DIY kosmetiky a parfémů.

Bioaroma je totiž také odborník na výrobu esenciálních olejů, které jsou právě základem přírodních parfémů. Muzeum je propojené s příjemným obchůdkem. V celém areálu to krásně voní po bylinkách, takže si přijdete jako v pohádce a rozhodně se vám nebude chtít odtamtud odejít.

Na kamenné zídce stojí sklenice naplněné tím nejkvalitnějším olivovým olejem a květy měsíčku. Květy se takto macerují na slunci po dobu jednoho měsíce. Do oleje se uvolňují všechny prospěšné látky. Měsíčkový olej je pak dále zpracováván v kosmetických produktech.

V hale vidíme dřevěné stojany, na kterých se suší čerstvě vyrobená přírodní mýdla.

Byli jsme přítomni parní destilaci oregána. Ze 100 kg sušených bylin se získá necelý jeden litr esenciálního oleje. Druhým produktem při parní destilaci je hydrolát, který se dá použít na přípravu pleťového tonika.

Společná fotka s Kaliou a Manusosem - zakladatelé a majitelé Bioaromy, velmi milý manželský pár. Je vidět, že pro Bioaromu žijí.

Majitel Bioaromy Manusos, nás vzal i vysoko do krétských hor, kde si Bioaroma pěstuje svoje bylinky, ale i karob a olivy. Toto místo se dá opravdu jenom těžko popsat, to se musí zažít. Je to tam nádherné, neopakovatelné výhledy a božský klid. Manusos má do budoucna velké plány, chtěl by tam udělat lázně, kam by si lidé, kteří jsou přepacovaní a v nepohodě, jezdili odpočinout a načerpat síly. Tato místa k tomu opravdu vybízí, čas jako by se tam zastavil a člověk si hned přijde blíž k přírodě i sám k sobě.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Staňte se součástí Bio & Aroma
Každý měsíc rozdáváme 1 bestseller zdarma. Slibuji, že nezahltím váš inbox. 

Stále nejste spokojená se vzhledem své pleti? Tohle mohou být důvody vaší nespokojenosti:

 MOC SE MASTÍ
JE PROBLEMATICKÁ
JE MOC SUCHÁ
JE MDLÁ A POVADLÁ
...

Správné čištění a odličování pleti je krok 1 ke zlepšení stavu vaší pleti a k vaší spokojenosti. Stáhněte si zdarma manuál jak na to:

 

24h Obnovující krém proti vráskám 

*****

Krétská všestranná mast s včelím voskem

*****

Mandlový olej vhodný pro citlivou pleť

*****

Používám již pár let a nedám na něj dopustit. Na moji pleť, která je často suchá a nebo trpěla na akné je nejlepší. Vše se srovnalo a pleť je po použití vždy rozzářená a hezká celý den. A vrásky zatím nemám. 34 let.

Tato mast mi doma nesmí nikdy chybět. Používám jak na suché rty, nebo když se u dětí objeví ekzém, nebo na spoustu dalších věcí co mě napadnou. Je to super věcička.                                            

S produkty které prodáváte jsem byla vždy spokojená a jsem i nyní. Děkuji Vám že pomáháte ženám které tuto kosmetiku potřebují a přeji aby se i Vám dařilo v prodeji těchto krásných vůní.
Žaneta N.Žaneta N.Vlasta L.
Copyright BioAromakosmetika 2014 - 2023 Všechna práva vyhrazena