BioAroma kosmetika I bioaroma.cz
DOVOLENÁ 😎 Objednávky, které přijdou mezi 31.5. - 7.6. odesílám až 8.6. Děkuji za pochopení.
  1. Úvod
  2. PŘEČTĚTE SI
  3. Beauty tipy
  4. Speciál pro muže 2. díl - Muži a holení, aneb jde to i bezbolestně!
15.01.2019
Beauty tipy

Speciál pro muže 2. díl - Muži a holení, aneb jde to i bezbolestně!

Pánové, nejspíš to ani nemusíme moc rozepisovat, znát to totiž většina z vás. Těsně po oholení tváře použijete toaletní vodu a pleť se vám do druhého dne osype. Krom toho, že taková toaletka příšerně pálí a pokožka vás doslova bolí. Můžete nad tím však jednou provždy vyzrát.

 

Proč dbát na péči o pleť při oholení

Každý muž se holí jinak. Avšak naprostá většina z vás, po oholení se, použije toaletní vodu. Ta štípe a na čerstvě oholené pokožce pálí. Častokrát je parfemovaná a obsahuje složky alkoholu. Je to skvělá dezinfekce případných ran, to jistě, ale ne každý to snese. Mnoho mužů se po takové aplikaci osype, pokožka jim zrudne a díky alkoholu se také vysuší. Děláte-li to tedy kvůli dezinfekčním účinkům, můžete na to jít i jinak – pomocí těch správných bylinek.

 

Které bylinky pleť opravdu potěší a utěší?


Aloe vera

Aloe vera je známá, že se používá v kosmetice pro své zklidňující účinky. A opravdu tomu tak je. Tato rostlinka má hojivé účinky – dokáže dokonce léčit rány po popáleninách, různé jizvy a aknózní pleť. Je tedy oblíbená pro své hojivé a protizánětlivé účinky.

 

Kokosový olej

Kokosový olej se v dnešní kosmetice používá snad na všechno – od vlasů, až po suchou pokožku. A právě hydratace, vyživování pleti a doplnění správných vitamínů je jeho přednost. Navíc má taktéž protizánětlivé účinky a dezinfikuje menší ranky.

Diktamos

Diktamos, jinak zvaný také Dobromysl krétský, je bylinka s protizánětlivými účinky. Používá se také při léčbě akné. Regeneruje a omlazuje pokožku.

Olivový olej

Panenský olivový olej je hojně využíván ve světě kosmetiky pro svůj vysoký obsah vitamínů (zejména vitamín E), a antioxidantů. Toto spojení zdokonaluje pružnost pokožky, zanechává ji hydratovanou a elastickou. Taktéž má protizánětlivé a regenerační účinky.

 

Stop toaletkám

Pokud jste tedy zatoužili po příjemném oholení, kdy vaše pleť netrpí a pokožka není v jednom ohni, dejte stopku toaletní vodám a zkuste to jinak. Nemusíte shánět každou jednu léčivou složku zvlášť. Všechny je najdete v pěně na holení pro muže, po které již více nemusíte používat vody po holení.

Tento výrobek, skládající se z olivového oleje, diktamosu, kokosového oleje a aloe vera, odvede skvělou práci, pokožku vyčistí i hydratuje a ušetří vám tak peníze za další přípravky.

Lucie Holásková

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Staňte se součástí Bio & Aroma
Každý měsíc rozdáváme 1 bestseller zdarma. Slibuji, že nezahltím váš inbox. 

Stále nejste spokojená se vzhledem své pleti? Tohle mohou být důvody vaší nespokojenosti:

 MOC SE MASTÍ
JE PROBLEMATICKÁ
JE MOC SUCHÁ
JE MDLÁ A POVADLÁ
...

Správné čištění a odličování pleti je krok 1 ke zlepšení stavu vaší pleti a k vaší spokojenosti. Stáhněte si zdarma manuál jak na to:

 

24h Obnovující krém proti vráskám 

*****

Krétská všestranná mast s včelím voskem

*****

Mandlový olej vhodný pro citlivou pleť

*****

Používám již pár let a nedám na něj dopustit. Na moji pleť, která je často suchá a nebo trpěla na akné je nejlepší. Vše se srovnalo a pleť je po použití vždy rozzářená a hezká celý den. A vrásky zatím nemám. 34 let.

Tato mast mi doma nesmí nikdy chybět. Používám jak na suché rty, nebo když se u dětí objeví ekzém, nebo na spoustu dalších věcí co mě napadnou. Je to super věcička.                                            

S produkty které prodáváte jsem byla vždy spokojená a jsem i nyní. Děkuji Vám že pomáháte ženám které tuto kosmetiku potřebují a přeji aby se i Vám dařilo v prodeji těchto krásných vůní.
Žaneta N.Žaneta N.Vlasta L.
Copyright BioAromakosmetika 2014 - 2023 Všechna práva vyhrazena