Tři nejčastější chyby v péči o pleť
DOVOLENÁ 😎 Objednávky, které přijdou mezi 31.5. - 7.6. odesílám až 8.6. Děkuji za pochopení.
  1. Úvod
  2. PŘEČTĚTE SI
  3. Beauty tipy
  4. Tři nejčastější chyby v péči o pleť
27.08.2018
Beauty tipy

Tři nejčastější chyby v péči o pleť

Stárnutí není pouze o marném boji s vráskami. Stárnutí znamená sbírání životních zkušeností, nadhledu, moudrosti a třeba i získávání nového stylu jak životního, tak třeba i v oblékání, stravě a péči o pleť. Ani ty nejlepší krémy na světe jej nezastaví, vhodnou péčí můžeme ale zabránit jejím projevům. Můžeme se vyvarovat chybným krokům, které možná nevědomky děláme a zbytečně se to negativně projeví na našem těle, zejména v pozdějším věku. Jaké jsou nejčastější chyby v péči, které projevům stárnutí nahrávají a způsobují škodu?

Celoroční ochrana proti slunečnímu záření


 

NEPOUŽÍVÁM OPALOVACÍ KRÉM

I když nebydlíme v tropických nebo subtropických podmínkách, bez opalovacích krémů či krémů s ochranným faktorem se neobejdeme a to nejen v létě. Krém s ochranným faktorem byste měli mít ve vaší kabelce vždy po ruce a to během celého roku. Pokožka obličeje je vystavena slunečnímu záření po celý rok, každý den.

Sluneční UV záření poškozuje kožní buňky a pokožka obličeje pak zbytečně vypadá starší. Může mít za následek:

  • vysušení

  • ztrátu elasticity

  • zvýraznění pórů

  • pigmentové skvrny

A to nemluvíme o zvýšeném riziku výskytu rakoviny kůže. Ani pokud se dobře opalujete a nehrozí u vás, že byste se na slunci spálily, v žádném případě to neznamená, že ochranu nepotřebujete. Sluneční paprsky na vás září stejně jako na ostatní, nenechte se tedy ošálit.

Další častým nešvarem je opomíjení péče o rty. Stejně jako zbytek obličeje také potřebují ochranu proti slunci. Kůže na rtech je ale ještě tenčí a citlivější, než zbytek pokožky a proto potřebuje i extra péči. Kromě krémů se chraňte i pobytem ve stínu, klobouky a slunečníky.

Nezadělávejte si na zbytečné vrásky!

Na co zapomínáme?

ZAPOMENUTÉ ČÁSTI NAŠÍ POKOŽKY

Druhou nejčastější chybou při péči o naší pokožku, na kterou zapomínáme, je péče o náš krk a další citlivé oblasti. Místo, které je tak blízko obličeje a tak citlivé a vystavené stejně jako obličej všem škodlivým vnějším vlivům. Trávíme spoustu času a peněz péčí o naše tělo, ale často zapomínáme zejména na oblast krku, dekoltu či na pokožku hřbetu našich rukou.

Ať si to uvědomujeme nebo ne, náš krk, hrudník a ruce jsou vystaveny slunečnímu záření stejně jako náš obličej. Na těchto místech na našem těle se také poprvé objeví známky stárnutí a jsou zde nejvíce viditelné. Pokud si chcete zachovat mladistvý vzhled měli byste se na ně více zaměřit a věnovat jim potřebnou péči.

Máme pro vás jednoduché pravidlo, kterým se můžete řídit. Cokoliv aplikujete na váš obličej, použijte i na výše zmíněná citlivá místa. To znamená čištění, hydratace, péče i ochrana. Večer je stejně pečlivě umyjte a nešetřete na na nich ani vaším nočním pečujícím přípravkem.

NÁŠ TIP: Vyzkoušejte Noční pečující olej proti pigmentovým skvrnám

Stárnutí je přirozený proces

STÁRNUTÍ S GRÁCIÍ

Proces stárnutí je nezastavitelný proces a ani nejlepší krémy na světě jej nezastaví. Je dobré si uvědomit, že nejsou žádná kouzla, která jej zastaví. Můžeme pouze bojovat s jejími projevy, ale i to má své meze.


Často zbytečně experimentujeme s péčí, která slibuje zázraky. Ale některé přípravky s chemickým složením mohou pokožku naopak podráždit a poškodit.

Je nezbytné mít reálná očekávání. Nečekejte, že v padesáti bude vaše pokožka stejně svěží a čerstvá jako ve dvaceti. Vhodná přírodní péče na vrásky a stárnoucí pleť, ale dokáže pleť vyživovat a udržet ji v kondici. Používejte produkty, které jsou určeny pro vaší věkovou kategorii a nenechte se odradit prvními ani dalšími vráskami, které se vám během let na pokožce usadí. Pečujte o sebe a chraňte se a užívejte si vaši cestu životem se vším co přináší.

(edo)


Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Staňte se součástí Bio & Aroma
Každý měsíc rozdáváme 1 bestseller zdarma. Slibuji, že nezahltím váš inbox. 

Stále nejste spokojená se vzhledem své pleti? Tohle mohou být důvody vaší nespokojenosti:

 MOC SE MASTÍ
JE PROBLEMATICKÁ
JE MOC SUCHÁ
JE MDLÁ A POVADLÁ
...

Správné čištění a odličování pleti je krok 1 ke zlepšení stavu vaší pleti a k vaší spokojenosti. Stáhněte si zdarma manuál jak na to:

 

24h Obnovující krém proti vráskám 

*****

Krétská všestranná mast s včelím voskem

*****

Mandlový olej vhodný pro citlivou pleť

*****

Používám již pár let a nedám na něj dopustit. Na moji pleť, která je často suchá a nebo trpěla na akné je nejlepší. Vše se srovnalo a pleť je po použití vždy rozzářená a hezká celý den. A vrásky zatím nemám. 34 let.

Tato mast mi doma nesmí nikdy chybět. Používám jak na suché rty, nebo když se u dětí objeví ekzém, nebo na spoustu dalších věcí co mě napadnou. Je to super věcička.                                            

S produkty které prodáváte jsem byla vždy spokojená a jsem i nyní. Děkuji Vám že pomáháte ženám které tuto kosmetiku potřebují a přeji aby se i Vám dařilo v prodeji těchto krásných vůní.
Žaneta N.Žaneta N.Vlasta L.
Copyright BioAromakosmetika 2014 - 2023 Všechna práva vyhrazena