Uvolňující masáž pro děti
DOVOLENÁ 😎 Objednávky, které přijdou mezi 31.5. - 7.6. odesílám až 8.6. Děkuji za pochopení.
  1. Úvod
  2. PŘEČTĚTE SI
  3. Těhotenství a děti
  4. Uvolňující masáž pro děti

Uvolňující masáž pro děti

Kdy potřebuje vaše dítě masáž?

Je-li vaše dítě unavené, fyzicky i psychicky, je to vždy velká zátěž pro rodiče. Nemoc na pohodě také nepřidá. Masáž poskytne vašemu dítěti nejen uvolnění, ale také dokáže s pomocí éterických olejů účinně odblokovat jeho strachy. Mnoho dětí trpí nočními můrami anebo celkově špatně spí. Pokud dítě nenecháváte vyplakat a nespí v pokoji na druhém konci domu, ale s vámi v ložnici, rádi věnujete svůj čas k tomu, abyste tyto blokády odstranili. U dětí stačí k masáži použít třeba jen mandlový nebo avokádový či kokosový olej, protože mají příjemnou vůni. Máte-li zájem pracovat s dítětem více, a je pro vás důležitá jeho psychika, je dobré vytvořit masážní směs éterického a nosného oleje.

 

Proč je dobré používat éterické oleje u dětí

Chcete-li poskytnout svému dítěti kvalitní relaxaci, můžete použít hned několik naprosto bezpečných éterických olejů. Nejlépe je si vyhradit pro masáž pár minut těsně před usnutím. V tuto dobu můžete použít i citrusy a nemusíte se bát, že budete mít problém s fototoxicitou. Děti milují mandarinku, která je jemná, voňavá a příjemná. Používá se hlavně tehdy, když trpí úzkostnými stavy a nočními můrami. Nemáte-li doma mandarinku, klidně ji nahraďte pomerančem nebo bergamotem, citrón je příjemný spíš dospělým. Citrusy jsou obecně velmi dobré při pocitu stagnace a nervovém přepětí. Skvělými éterickými oleji pro masáž dětí je také růže, ylang-ylang a neroli. Můžete použít i gardénii, ale musíte ji, stejně jako ylang-ylang i růži poměrně dost zředit, protože jsou hodně silné a vysoká koncentrace může vyvolat bolest hlavy. Pro masáž dětí řeďte éterický olej v poměru 100ml základního, 25 kapek esence (citrusy), u květinových a vysoce koncentrovaných esencí (růže, neroli, gardénie) stačí kapek 10 a můžete je doplnit citrusy.

Jakým éterickým olejům se u dětí vyhnout?

Při práci s éterickými oleji musíme dbát na to, abychom nepoužívali takové, které nejsou pro děti vhodné např. kvůli obsahu thujonu, mentolu anebo kafru. Protože mohou ovlivnit centrální nervový systém dítěte anebo působí jako fytoestrogeny, což není u dětí vítáno a může narušit jejich přirozený hormonální vývoj. Některé éterické oleje nejsou vhodné pro děti až do deseti let (tymián, oregano, diktamos, skořice, saturejka, šalvěj, rozmarýn, eukalyptus). Při použití skořice a máty peprné se může vyskytnout alergická reakce. Jste-li těhotná a chcete namasírovat své starší dítě anebo sebe éterickými oleji, je také potřeba, abyste nepoužívala zde jmenované.

 

Bioaorma je odborníkem na kosmetiku a pokud se vám nechce míchat si vlastní masážní směsy, můžete využít produkt, který je pro vaše děti určený a obsahuje jen ty nejkvalitnější ingredience. Je to Dětský masážní olej, jehož základ tvoří mandlový olej doplněný o esenciální olej levanduli a měsíček. Ideální je aplikovat olejíček po koupeli na sklidnění a pro dobrý spánek.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Staňte se součástí Bio & Aroma
Každý měsíc rozdáváme 1 bestseller zdarma. Slibuji, že nezahltím váš inbox. 

Stále nejste spokojená se vzhledem své pleti? Tohle mohou být důvody vaší nespokojenosti:

 MOC SE MASTÍ
JE PROBLEMATICKÁ
JE MOC SUCHÁ
JE MDLÁ A POVADLÁ
...

Správné čištění a odličování pleti je krok 1 ke zlepšení stavu vaší pleti a k vaší spokojenosti. Stáhněte si zdarma manuál jak na to:

 

24h Obnovující krém proti vráskám 

*****

Krétská všestranná mast s včelím voskem

*****

Mandlový olej vhodný pro citlivou pleť

*****

Používám již pár let a nedám na něj dopustit. Na moji pleť, která je často suchá a nebo trpěla na akné je nejlepší. Vše se srovnalo a pleť je po použití vždy rozzářená a hezká celý den. A vrásky zatím nemám. 34 let.

Tato mast mi doma nesmí nikdy chybět. Používám jak na suché rty, nebo když se u dětí objeví ekzém, nebo na spoustu dalších věcí co mě napadnou. Je to super věcička.                                            

S produkty které prodáváte jsem byla vždy spokojená a jsem i nyní. Děkuji Vám že pomáháte ženám které tuto kosmetiku potřebují a přeji aby se i Vám dařilo v prodeji těchto krásných vůní.
Žaneta N.Žaneta N.Vlasta L.
Copyright BioAromakosmetika 2014 - 2023 Všechna práva vyhrazena