BioAroma kosmetika I bioaroma.cz
DOVOLENÁ 😎 Objednávky, které přijdou mezi 31.5. - 7.6. odesílám až 8.6. Děkuji za pochopení.
  1. Úvod
  2. PŘEČTĚTE SI
  3. Beauty tipy
  4. Zimní péče o vlasy 1. díl – Revitalizace
24.01.2019
Beauty tipy

Zimní péče o vlasy 1. díl – Revitalizace

Naše vlasy jsou neustále vystavovány přírodním vlivům, tedy počasí. V létě jsou namáhány chlórovanou vodou z bazénů, slunečními paprsky a slanou vodou u moře. Ale také v zimě to nemají jednoduché. Je tedy potřeba vědět, jak je správně regenerovat.

 

Zimní nástrahy

Ačkoliv se může zdát, že v zimě naší hřívě nic moc nehrozí, oproti létu, jde jen o klam. Slunce totiž září i v zimě a naše vlasy jsou tak neustále vystavovány slunečním paprskům. Zejména pokud jezdíte na hory, vystavujete své háro přímo tomu nejostřejšímu sluníčku.

Dalším nepohodlným trendem pro naše vlasy je nošení zimních čepic. Ty tu a tam vystřídá nějaká ta přilba na horách. Vlivem nošení pokrývky hlavy naše vlasy elektrizují, jsou zplihlé a mnohem rychleji se nám mastí.

Další ze zimních nešvarů je sníh, déšť a mrazy – tedy vlivy počasí, kterému v tomto ročním období vládne Děd Mrazík. Ani z toho naše vlasy nenabírají objem nadšením a spíše uvadají, konečky se zimou roztřepují a ze samotného mrazu začnou někteří z nás trpět suchou pokožkou hlavy – lupami.

Zima, aneb správný čas na revitalizaci

Zima je skvělým časem, kdy se můžeme zaměřit na péči o své tělo a psychiku. V létě totiž neustále někam cestujeme a trochu to zanedbáváme. Navíc v zimě vám taková kůra na vlasy a pleťová maska udělají dobře také na psychice.

Pokud toužíte po tom, aby vaše vlasy měly oslnivý lesk také v zimě a trošičku se opět zregenerovali, sáhněte po obnovující masce na vlasy s rozmarýnem, šalvějí, avokádovým olejem a vavřínový olejem.

 

Regenerační účinky obnovující masky

Rozmarýn

Rozmarýn je velice důležitou složkou této regenerační masky, jelikož zastává hned několik užitečných funkcí. Dokáže stimulovat vlasové folikuly a zmírnit vypadávání vlasů. Taktéž zabraňuje šedivění vlasů a tvorbě lupů. Naší hřívě dodává lesk a zdravý vzhled.

Šalvěj

Šalvěj eliminuje lupy. Dříve se odvarem z ní polévaly vlasy také pro jejich ztmavení a zabránění šedivění.

 

Avokádový olej

Avokádový olej je vitamínovou bombou (A,D,E, a další), která zcela vyživí a hydratuje pokožku vlasy. Taktéž v něm naleznete významné minerály, jako je hořčík, fosfor, draslík, zinek, mangan a další. Užívá se pro zdravý a rychlejší růst nových vlasů a zdravější vzhled a pevnější strukturu vlasů stávajících.

 

Vavřínový olej

Vavřínový olej se přidává do šampónů a dalších přípravků na vlasy, protože skvěle působí proti tvorbě lupů a svědivé pokožce hlavy. Má schopnost vyživovat pokožku a regenerovat strukturu vlasu.

Lucie Holásková

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Staňte se součástí Bio & Aroma
Každý měsíc rozdáváme 1 bestseller zdarma. Slibuji, že nezahltím váš inbox. 

Stále nejste spokojená se vzhledem své pleti? Tohle mohou být důvody vaší nespokojenosti:

 MOC SE MASTÍ
JE PROBLEMATICKÁ
JE MOC SUCHÁ
JE MDLÁ A POVADLÁ
...

Správné čištění a odličování pleti je krok 1 ke zlepšení stavu vaší pleti a k vaší spokojenosti. Stáhněte si zdarma manuál jak na to:

 

24h Obnovující krém proti vráskám 

*****

Krétská všestranná mast s včelím voskem

*****

Mandlový olej vhodný pro citlivou pleť

*****

Používám již pár let a nedám na něj dopustit. Na moji pleť, která je často suchá a nebo trpěla na akné je nejlepší. Vše se srovnalo a pleť je po použití vždy rozzářená a hezká celý den. A vrásky zatím nemám. 34 let.

Tato mast mi doma nesmí nikdy chybět. Používám jak na suché rty, nebo když se u dětí objeví ekzém, nebo na spoustu dalších věcí co mě napadnou. Je to super věcička.                                            

S produkty které prodáváte jsem byla vždy spokojená a jsem i nyní. Děkuji Vám že pomáháte ženám které tuto kosmetiku potřebují a přeji aby se i Vám dařilo v prodeji těchto krásných vůní.
Žaneta N.Žaneta N.Vlasta L.
Copyright BioAromakosmetika 2014 - 2023 Všechna práva vyhrazena