BioAroma kosmetika I bioaroma.cz
  1. Úvod
  2. PŘEČTĚTE SI
  3. Beauty tipy
  4. Zimní péče o vlasy 2. díl – Konec suchým konečkům
25.01.2019
Beauty tipy

Zimní péče o vlasy 2. díl – Konec suchým konečkům

Trápí vás (nejen) v zimě suché konečky a už toho máte dost? Možná je na čase vyzkoušet tento blahodárný elixír, který obnovuje zdravý lesk a uhlazuje roztřepené konečky. Nemusíte se již obávat nepříznivého počasí a jeho vlivu na vaše kadeře, pokud praktikujete tu správnou péči o ně.

 

Co alchymisté umíchali?

Že vás zajímá, co za vzácné složky tento kouzelný elixír na roztřepené konečky obsahuje? Pak možná budete zklamáni a jiná zase nadšeni, když vám prozradíme, že jde o ryze přírodní složky. Co jiného, než příroda, by mělo tu moc napravit suché a do všech stran roztřepené konečky našich vlasů.

Olejové blaho

Jde o směsici olejů, která má blahodárný vliv na naši pokožku hlavy, vyživení celého vlasu a zejména odstranění suchých a roztřepených konečků.

Arganový olej

Jedná se o olej s vysokým obsahem vitamínu E, B5 a vyšších mastných kyselin. Tyt složky navracejí vlasům oslnivý lesk a přirozenou vitalitu, vyživují vlasové kořínky (zejména díky mastným kyselinám) a hydratují pokožku hlavy do hloubky. Díky arganovému oleji budete mít lesklé a sametově hebké vlasy na dotek, které jsou však pevné a silné. Arganový olej má příznivý vliv také na kožní potíže pokožky hlavy (akné, ekzémy, lupy, hydratace, lupenka, namáhaná pokožka vlivem počasí).

 

Avokádový olej

Avokádo je zázračný plod, který má blahodárný vliv na spoustu věcí v našem či na našem těle. Jedním z nich je také podpora růstu zdravých a silných vlasů. Navíc podporuje zrychlení růstu samotného. Avokádový olej také vyživuje pokožku hlavy. Má schopnost uhladit roztřepené konečky a napomáhá v boji se suchými vlasy.

Mandlový olej

Mandlový olej obsahuje omega-3 mastné kyseliny, které jsou prospěšné jak pro vyživení pokožky hlavy, tak pro regeneraci poškozených vlasů. Kromě těchto kyselin má vliv na obnovení zdraví hřívy obsažený hořčík, vitamín E a fosfolipidy. Vlasům dodávají oslnivý lesk a jemnost.

Aplikace zázračného elixíru

Tento elixír plný vitamínů a živin aplikujte nejlépe pravidelně, aby měl žádoucí účinky (lze tak provádět a dvakrát týdně).

Aplikace je možná na mokré vlasy, kdy směsici olejů do vlasů vmasírujete prsty do pokožky hlavy – to stimuluje růst vlasů (proto také kadeřnice provádějí masáž hlavy, pro správné vyživení). Posléze včešete směsici vhodným hřebenem (doporučujeme zainvestovat do kvalitního hřebene, abyste vlasy zbytečně nevytrhávali) do celé délky vlasů. Takto promasírovanou pokožku hlavy a jemně proolejované vlasy zakryjte (například koupací čepicí) a nechejte hodinu působit. Sérum lze také aplikovat na celou noc, pokud máte ráno čas umýt si hlavu (jak jste běžně zvyklí – šampón, kondicionér).

 

Druhá možnost je využít rozprašovače na lahvičce. To je velmi praktické, protože díky tomuto aplikátoru můžete nastříkat například jen suché konečky, upravit si vlasy běžným způsobem (do požadovaného účesu) a vyrazit ven. Jelikož neprovádíte vlasovou kúru, kde máte mastné celé vlasy, lze suché partie postříkat kdykoliv během dne, kdy to uznáte za vhodné.

TIP: Pro ještě větší účinky zdravého růstu vlasů, konzumujte několik mandlí denně.

 

Lucie Holásková

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Staňte se součástí Bio & Aroma
Každý měsíc rozdáváme 1 bestseller zdarma. Slibuji, že nezahltím váš inbox. 

Stále nejste spokojená se vzhledem své pleti? Tohle mohou být důvody vaší nespokojenosti:

 MOC SE MASTÍ
JE PROBLEMATICKÁ
JE MOC SUCHÁ
JE MDLÁ A POVADLÁ
...

Správné čištění a odličování pleti je krok 1 ke zlepšení stavu vaší pleti a k vaší spokojenosti. Stáhněte si zdarma manuál jak na to:

 

24h Obnovující krém proti vráskám 

*****

Krétská všestranná mast s včelím voskem

*****

Mandlový olej vhodný pro citlivou pleť

*****

Používám již pár let a nedám na něj dopustit. Na moji pleť, která je často suchá a nebo trpěla na akné je nejlepší. Vše se srovnalo a pleť je po použití vždy rozzářená a hezká celý den. A vrásky zatím nemám. 34 let.

Tato mast mi doma nesmí nikdy chybět. Používám jak na suché rty, nebo když se u dětí objeví ekzém, nebo na spoustu dalších věcí co mě napadnou. Je to super věcička.                                            

S produkty které prodáváte jsem byla vždy spokojená a jsem i nyní. Děkuji Vám že pomáháte ženám které tuto kosmetiku potřebují a přeji aby se i Vám dařilo v prodeji těchto krásných vůní.
Žaneta N.Žaneta N.Vlasta L.
Copyright BioAromakosmetika 2014 - 2023 Všechna práva vyhrazena