Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Beauty tipy

Speciality pro kůži na krku

09. 10. 2018 | Beauty tipy

Tři zóny na těle prozradí věk rychleji než ostatní. Jsou to oční partie, ruce a krk. Pokožka na krku ztrácí pevnst rychleji než v obličeji. Důvodem je, že je tu méně mazových žláz a to znamená, že kůže je méně chráněná. Co můžete udělat proti vráskám jeho předčasnému stárnutí?

celý článek

Krásné, oslnivé a zdravé vlasy – jak na to?

08. 10. 2018 | Beauty tipy

Mít krasné, zdravé a hebké vlasy si přeje asi každá z nás. Jak na to se dozvíte v dnešním článku.

celý článek

Peeling - cesta k zářivé pleti

08. 10. 2018 | Beauty tipy

Pokožka je naším největším orgánem. Je tvořena několika vrstvami a jeji nejsvrchnější vrstva se neustále obnovuje. Celá pokožka se obmění asi za tři týdny, ale čím jsme starší, tím se tento proces zpomaluje. Proto je dobré si jednou až dvakrát týdně udělat peeling a pomoci tak pokožce zregenerovat.

celý článek

Vrásky na čele

04. 10. 2018 | Beauty tipy

Vrásky trápí snad každého, tak si zbytečně nekrčte čelo a netrapte se. Raději se pojďme podívat, co s tím zmůžeme. Bohužel velkou část vrásek představují predispozice, které jsou geneticky dány. Můžeme však bojovat prevencí!

celý článek

Zázrak jménem voda

02. 10. 2018 | Beauty tipy

Voda je "lék" na všechno. Je přítelem pro organismus, avšak pokud je v těle zadržována, umí udělat neplechu. Voda je nutná k životu, ale také ke zdravému tělu. Zajímejte se o vodu. Lidské tělo je z velké části tvořeno vodou - proto ji tolik potřebuje ke správnému fungování.

celý článek

Boj proti celulitidě ruku v ruce s přírodou

01. 10. 2018 | Beauty tipy

Celulitida je nepříjemný projev na kůži, kterým bohužel trpí zejména ženy. Je jedno, zda jste hubená či obézní, celulitidu může mít každý. Lze s ní však bojovat a mnohdy jednodušeji, než si myslíte. Cesta v boji proti celulitidě může být i pomocí přírodních prvků.

celý článek

Masáž obličeje krok za krokem

30. 09. 2018 | Beauty tipy

Masáž obličeje je blahodárná pro pokožku i zklidnění po náročném dni. Dá se provádět třeba při nanášení vašeho nočního krému. Příjemně vás uvolní a navodí pocit pohody. Vlastnoručně prováděná masáž samozřejmě není tak kvalitní jako odborná péče u kosmetičky.

celý článek

Podzim je tu: Jak vyzrát na suchou pokožku

29. 09. 2018 | Beauty tipy

Po dlouhém létě je tady konečně podzim. Také máte radost, že se konečně můžete zachumlat do svetrů a vytáhnout ze skříně vaše podzimní outfity? Je to sice příjemná změna, ovšem naše pokožka začíná s podzimem přece jenom o něco více trpět.

celý článek

Tajemství správné péče o pleť

29. 09. 2018 | Beauty tipy

Péče o pokožku pleti patří mezi nejčastější témata, která doposud nikdy neměla jednotný závěr. To proto, že každý z nás je individuální. Existuje však pár rad a triků, které všeobecně mohou přispět k lepší péči o pleť pro každého.

celý článek

Sportem ke kráse

28. 09. 2018 | Beauty tipy

Sport není tak oblíbený jen tak pro nic za nic. Je dokonce jedním z hlavních způsobů, jak můžete o svou krásu pečovat zevnitř. Díky sportu a fyzické aktivitě zásobujete buňky dodatečným kyslíkem, což prospívá látkové výměně a tím také vzhledu kůže.

celý článek