Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Beauty tipy

Návštěva v Bioaromě

04. 12. 2018 | Beauty tipy

Kréta, největší z řeckých ostrovů, kde se podle pověstí narodil bůh Zeus, je také místem, kde se narodila Bioaroma. Konkrétně v malém pobřežním městečku Ágios Nikólaos na severu Kréty.

celý článek

I v zimě můžete mít krásné vlasy. Jak o ně správně pečovat?

24. 11. 2018 | Beauty tipy

Když venku začne mrznout a nastane zima, zabalíme se do kabátů a čepic, ale náš obličej a vlasy, pokud je neschováme pod, čepici zůstanou na mrazu. Přechod z tepla do zimy vlasům neprospívá. Po letním náporu slunce, se naše vlasy opět musí potýkat s nepřízní počasí.

celý článek

Co s kruhy pod očima?

09. 11. 2018 | Beauty tipy

Tmavé kruhy pod očima trápí mnoho z nás. V zimním období, kdy je pleť světlejší, chybí jí vitamín D ze sluníčka a stává se někdy až téměř průsvitnou, jsou nepříjemné stíny a viditelné žilky ještě zřetelnější.

celý článek

Domácí vlasové masky na počkání – vyrobte si tu svou

06. 11. 2018 | Beauty tipy

Trápí vás mastné vlasy, nebo naopak suché? Chybí vám lesk a objem, nebo jen nechcete roztřepené konečky? Namíchejte si domácí masku na vlasy, dle individuální potřeby. Pravidelná aplikace se vyplatí.

celý článek

Přírodní kosmetika pro zimní období

05. 11. 2018 | Beauty tipy

Podívejte se na přírodní kosmetiku, která je tělu prospěšná v zimním období. Beauty tipy, jak na suchou pleť a pokožku, popraskané rty, ale i jak na boj proti angíně.

celý článek

Sůl nad zlato, nejen v kuchyni

02. 11. 2018 | Beauty tipy

Sůl je nad zlato. Aneb další využití soli ve vaší domácnosti. Tentokrát se přesuneme z kuchyně do koupelny. Posolte se k dokonalé chuti/ tedy k dokonalému vzhledu. Ale pozor - nepřesolit!

celý článek

Recepty na vlastní výrobu masek

31. 10. 2018 | Beauty tipy

Pleťové masky poskytnou naší pleti rychlou a okamžitou úlevu. Nemáte zrovna žádnou po ruce a než doplníte zásoby našich přírodních zázraků, můýete si je snadno vyrobit sami doma.

celý článek

Zázračná technika na prodloužení mládí Guasha

31. 10. 2018 | Beauty tipy

Už jste slyšeli termín guasha (čti guaša? Nejnovejší trend v péči o pleť se začal hojně objevovat na sociálních médiích, ale co to vlastně je? Jde o tradiční přístup vycházející z čínské medicíny, který se v poslední době začal hojně objevovat zejména v péči o obličej.

celý článek

Proč je hydratace pokožky tak důležitá?

29. 10. 2018 | Beauty tipy

Kůže se z 70 procent skládá z vody. Asi 12 procent z toho je uloženo v rohové vrstvě, která je silná jen asi setinu milimetru. Tato vrstva z odumřelých. Zrohovatělých kožních buněk pro hospodaření s vlhkostí rozhodující význam. Čistá voda sice osvěžuje, ale odebírá pleti vlhkost.

celý článek

Když je venku mráz a uvnitř teplo

25. 10. 2018 | Beauty tipy

V zimě vzduch obsahuje přirozeně méně vlhkosti než v létě, protože v chladu se voda hůže vypařuje. Horší než chlad, jsou ale prudké klimatické změny, kterým je zejména v zimě obličej vystaven. Když vyjdeme z vytopené místnosti ven, vyžadují tyto náhlé teplotní šoky od kůže zázračné výkony. Pokožka

celý článek