Masáž obličeje krok za krokem
  1. Úvod
  2. PŘEČTĚTE SI
  3. Beauty tipy
  4. Masáž obličeje krok za krokem
30.09.2018
Beauty tipy

Masáž obličeje krok za krokem

Masáž obličeje je blahodárná pro pokožku i zklidnění po náročném dni. Dá se provádět třeba při nanášení vašeho nočního krému. Příjemně vás uvolní a navodí pocit pohody. Vlastnoručně prováděná masáž samozřejmě není tak kvalitní jako odborná péče u kosmetičky. I vlastnoruční masáž má uvolňující a osvěžující účinky za předpokladu, že neděláme nic špatně.

Na co si dát pozor

  • Prsty vždy jen jemně přitlačit a kůži masírujeme jemnými krouživými pohyby. Kůži zásadně nedřete a nevytahujte.

  • Nejlépe se masírujte výživným nočním krémem, celodenním krémem nebo pleťovým olejem. Rychle se vstřebávající gely nebo mléka se k tomuto účelu tolik nehodí.

  • Nejlépe je začít na čele a pak pokračovat podle postupů znázorněných na obrázcích. Masírujeme pokud možno zlehka a plynule.

  • Jakmile si osvojíte jednotlivé masážní pohyby, zavírejte při masírování oči. Uvolňující účinek se tím podstatně zvýší.

  • Nakonec obličej půl minuty zlehka popleskávejte dlaní. Krásně to osvěží.

 

 

 

1. Na samotnou masáž použijte kvalitní hutný krém. 24h krém proti vráskám s včelím voskem a dalšími přísadami je ideální pro hloubkové vyživení a hladší a pružnější pleť.

 

2. Čelo vyhlazujte dlaněmi směrem nahoru.

3. Kolem očí kroužíme prostředníčkem ve směru šipek.

4. Partie po stranách nosu masírujeme spirálovitým pohybem směrem nahoru.

5. Vrásky od nosu ke koutkům úst vyhladíme drobnými osmičkami.

6. Tváře masírujeme spirálovitými pohyby směrem dopředu.

7. Partie kolem úst masírujeme krouživámi pohyby a začneme od středu dolního rtu.

8. Krk masírujeme dlaněmi šikmými pohyby zdola nahoru.

 

Pro nejlepší výsledky si tento návod raději rovnou vytiskněte a přilepte na zrcadlo v koupelně, dokud jej nebudete mít v malíčku. Alespoň si na provedení masáže výdy vzpomene a pak se pro vás stane rutinní záležitostí, stejně jako naníšení nočního krému či důkladné odlíčení.

 

(edo)

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Chcete každý měsíc slevy na vybrané produkty?
Zanechte mi zde svůj e-mail, na který vám mohu každý měsíc poslat zprávu se slevami na vybrané produkty nebo akcí pouze pro členy Bio & Aroma. Děkuji za důvěru 💙

VAŠE ZKUŠENOSTI

24h Obnovující krém proti vráskám 

*****

Krétská všestranná mast s včelím voskem

*****

Mandlový olej vhodný pro citlivou pleť

*****

Používám již pár let a nedám na něj dopustit. Na moji pleť, která je často suchá a nebo trpěla na akné je nejlepší. Vše se srovnalo a pleť je po použití vždy rozzářená a hezká celý den. A vrásky zatím nemám. 34 let.

Tato mast mi doma nesmí nikdy chybět. Používám jak na suché rty, nebo když se u dětí objeví ekzém, nebo na spoustu dalších věcí co mě napadnou. Je to super věcička.                                            

S produkty které prodáváte jsem byla vždy spokojená a jsem i nyní. Děkuji Vám že pomáháte ženám které tuto kosmetiku potřebují a přeji aby se i Vám dařilo v prodeji těchto krásných vůní.
Žaneta N.Žaneta N.Vlasta L.
Copyright BioAromakosmetika 2014 - 2023 Všechna práva vyhrazena