Jak vyhladit vrásky kolem očí
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 500,00 Kč a máte dopravu na Zásilkovnu ZDARMA
06.09.2018
Beauty tipy

Jak vyhladit vrásky kolem očí

Pokožka okolo očí je zvláště citlivá a náchylná k tvorbě vrásek. Projevy naší nálady, ať už dobré či špatné, reakce na světlo či tmu, špatné povětrnostní podmínky, ale třeba i špatné vidění, se vždy se projeví nejdříve právě na očích. Tento citlivý orgán ani nepotřebuje vidět a stejně mnohé zaregistruje. Dá se proti vráskám okolo očí bojovat?

Kůže okolo očí je tenká pouhého půl milimetru a to je až třikrát méně než pokožka obličeje. Je také výrazně sušší a mnohem méně zásobované krevními cévami. Jak jsem ale již zmínili na začátku článku, jsou na ni kladeny velké nároky.

Relax jako denní rutina

Ve většině zaměstnání dnes celý den sedíme u počítače a naše oči se tak neustále namáhají. Modré světlo LED, které na nás září z obrazek počítačů, televizorů, smarthonů a tabletů, je mnohem silnější než bílé světlo například z lampy. Modré záření aktivuje až stokrát více receptory sítnice citlivé na světlo. Přílišné nároky na naše oči pak pocítí i kůže okolo nich. Drobná svalová vlákna se křečovitě stáhnou, čímž se pozastavuje látková výměna a prokrvení. Naučte se tedy dopřát vaším očím tolik potřebnou relaxaci. Tady je několik tipů, jak vašim očím ulevíte.

 

  • DOBRÉ OSVĚTLENÍ Dbejte na dobré osvětlení pracovní plochy tak, aby vás neoslňovalo. To neplatí pouze u pracovního stolu, ale také při dalších činnostech jako je čtení, nebo jiné činnosti třeba u práce v domácnosti nebo při vašem oblíbeném koníčku.
  • PŘÍJEMNÉ BARVY Obklopte se, zejména tam, kde trávíte nejvíce času, tedy třeba na pracovišti, jemnými a příjemnými barvami, které vaše oči nebudou dráždit a zbytečně je zatěžovat.
  • JEN TAK KOUKAT Při práci pravidelně zvedejte oči a nechte je jen tak bezcílně ,,bloudit”.
  • POŘIĎTE SI BRÝLE Ten kdo má problém s viděním, tak často přivírá oči a zbytečně se mu tvoří vrásky. Noste brýle a tomuto problému předejdete.

 

 

Co na vrásky zabere?

Kouzlo krémů na oči se ukrývý zejména ve vybraných olejích, které se přidávají do očních krémů. Krémy jsou na ošetření očí vhodnější, než samotné oleje. Krémy na oči zvyšují cirkulaci krve v jemných tkáních a tím působí proti jejich otékání. Oční krém od BioAroma díky speciálnímu složení redukuje hluboké vrásky, zabraňuje tvorbě nových a vyhlazuje okolí očí.

Ve vašem domácím vybavení pečujících produktů by vám rozhodně nemělo chybět ani oční sérum. Pleť krásně vyživuje, vypíná a dokáže zredukovat již viditelné vrásky. Sérum proti ráskám na obličej a oči od BioAroma má lehké nemastné složení, které se rychle vsakuje a vaše pleť bude hebká a jemná. Pokud pociťujete v očním okolí neustálé napětí, pocítíte úlevu a vaše oči si budou moci odpočinout.

Nezapoměňte si také dopřát dostatek spánku a to pravidelně. Vaše tělo potřebuje odpočinek k regeneraci a spánek je tím nejlepším pomocníkem!

(EDO)

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Chcete být v kontaktu?
Zadejte e-mail a přidejte se k nám. Získávejte aktuality a přístupy k exkluzivním nabídkám a akcím. 
Copyright BioAromakosmetika 2014 - 2022 Všechna práva vyhrazena