Jak vyhladit vrásky kolem očí
  1. Úvod
  2. PŘEČTĚTE SI
  3. Beauty tipy
  4. Jak vyhladit vrásky kolem očí
06.09.2018
Beauty tipy

Jak vyhladit vrásky kolem očí

Pokožka okolo očí je zvláště citlivá a náchylná k tvorbě vrásek. Projevy naší nálady, ať už dobré či špatné, reakce na světlo či tmu, špatné povětrnostní podmínky, ale třeba i špatné vidění, se vždy se projeví nejdříve právě na očích. Tento citlivý orgán ani nepotřebuje vidět a stejně mnohé zaregistruje. Dá se proti vráskám okolo očí bojovat?

Kůže okolo očí je tenká pouhého půl milimetru a to je až třikrát méně než pokožka obličeje. Je také výrazně sušší a mnohem méně zásobované krevními cévami. Jak jsem ale již zmínili na začátku článku, jsou na ni kladeny velké nároky.

Relax jako denní rutina

Ve většině zaměstnání dnes celý den sedíme u počítače a naše oči se tak neustále namáhají. Modré světlo LED, které na nás září z obrazek počítačů, televizorů, smarthonů a tabletů, je mnohem silnější než bílé světlo například z lampy. Modré záření aktivuje až stokrát více receptory sítnice citlivé na světlo. Přílišné nároky na naše oči pak pocítí i kůže okolo nich. Drobná svalová vlákna se křečovitě stáhnou, čímž se pozastavuje látková výměna a prokrvení. Naučte se tedy dopřát vaším očím tolik potřebnou relaxaci. Tady je několik tipů, jak vašim očím ulevíte.

 

  • DOBRÉ OSVĚTLENÍ Dbejte na dobré osvětlení pracovní plochy tak, aby vás neoslňovalo. To neplatí pouze u pracovního stolu, ale také při dalších činnostech jako je čtení, nebo jiné činnosti třeba u práce v domácnosti nebo při vašem oblíbeném koníčku.
  • PŘÍJEMNÉ BARVY Obklopte se, zejména tam, kde trávíte nejvíce času, tedy třeba na pracovišti, jemnými a příjemnými barvami, které vaše oči nebudou dráždit a zbytečně je zatěžovat.
  • JEN TAK KOUKAT Při práci pravidelně zvedejte oči a nechte je jen tak bezcílně ,,bloudit”.
  • POŘIĎTE SI BRÝLE Ten kdo má problém s viděním, tak často přivírá oči a zbytečně se mu tvoří vrásky. Noste brýle a tomuto problému předejdete.

 

 

Co na vrásky zabere?

Kouzlo krémů na oči se ukrývý zejména ve vybraných olejích, které se přidávají do očních krémů. Krémy jsou na ošetření očí vhodnější, než samotné oleje. Krémy na oči zvyšují cirkulaci krve v jemných tkáních a tím působí proti jejich otékání. Oční krém od BioAroma díky speciálnímu složení redukuje hluboké vrásky, zabraňuje tvorbě nových a vyhlazuje okolí očí.

Ve vašem domácím vybavení pečujících produktů by vám rozhodně nemělo chybět ani oční sérum. Pleť krásně vyživuje, vypíná a dokáže zredukovat již viditelné vrásky. Sérum proti ráskám na obličej a oči od BioAroma má lehké nemastné složení, které se rychle vsakuje a vaše pleť bude hebká a jemná. Pokud pociťujete v očním okolí neustálé napětí, pocítíte úlevu a vaše oči si budou moci odpočinout.

Nezapoměňte si také dopřát dostatek spánku a to pravidelně. Vaše tělo potřebuje odpočinek k regeneraci a spánek je tím nejlepším pomocníkem!

(EDO)

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Staňte se součástí Bio & Aroma
Každý měsíc rozdáváme 1 bestseller zdarma. Slibuji, že nezahltím váš inbox. 

Stále nejste spokojená se vzhledem své pleti? Tohle mohou být důvody vaší nespokojenosti:

 MOC SE MASTÍ
JE PROBLEMATICKÁ
JE MOC SUCHÁ
JE MDLÁ A POVADLÁ
...

Správné čištění a odličování pleti je krok 1 ke zlepšení stavu vaší pleti a k vaší spokojenosti. Stáhněte si zdarma manuál jak na to:

 

24h Obnovující krém proti vráskám 

*****

Krétská všestranná mast s včelím voskem

*****

Mandlový olej vhodný pro citlivou pleť

*****

Používám již pár let a nedám na něj dopustit. Na moji pleť, která je často suchá a nebo trpěla na akné je nejlepší. Vše se srovnalo a pleť je po použití vždy rozzářená a hezká celý den. A vrásky zatím nemám. 34 let.

Tato mast mi doma nesmí nikdy chybět. Používám jak na suché rty, nebo když se u dětí objeví ekzém, nebo na spoustu dalších věcí co mě napadnou. Je to super věcička.                                            

S produkty které prodáváte jsem byla vždy spokojená a jsem i nyní. Děkuji Vám že pomáháte ženám které tuto kosmetiku potřebují a přeji aby se i Vám dařilo v prodeji těchto krásných vůní.
Žaneta N.Žaneta N.Vlasta L.
Copyright BioAromakosmetika 2014 - 2023 Všechna práva vyhrazena