Připravte vaši pleť na nadcházející rok
DOVOLENÁ 😎 Objednávky, které přijdou mezi 31.5. - 7.6. odesílám až 8.6. Děkuji za pochopení.
  1. Úvod
  2. PŘEČTĚTE SI
  3. Beauty tipy
  4. Připravte vaši pleť na nadcházející rok
26.12.2018
Beauty tipy

Připravte vaši pleť na nadcházející rok

Konec roku se nezadržitelně blíží a stejně jako si dáváte předsevzetí do nového roku ohledně vaší postavy, koníčků, pracovních cílů nebo trávení volného času, směle sem také můžete přidat zlepšení kvality vaší pleti.

Jak na nový rok, tak po celý rok

Na oslavy konce starého roku a vítání nového byste určitě chtěli vypadat, co nejlépe. Dokonalý make up, upravené šaty, dobrá nálada a úsměv na tváři. Můžete začít u vaši pleti. Dopřejte ji poslední dny v roce extra péči, abyste ji připravili na ten nový a dokonalá pleť vás provázela i po zbytek roku. Začněte u hloubkového vyčištění.

Opečujte ji s láskou

ODLÍČENÍ

Nejdříve pleť dokonale odlište a zbavte nečistot. Odličovací olej s jojobovým olejem vám bude dělat jemného pomocníka, který je vhodný pro všechyn typy pleti. Nezapomeňte, že pleť byste měli odlíčovat i přesto, že jste se nelíčili. Během dne se na ni usadí spousta nečistot a bayste předešli zanícení, musí z pokožky pryč.


MASKUJTE DO HLOUBKY

Po důkladném očištění přijde na řadu hloubková čistící a pečující maska. BioAroma má ve svém portfoliu masku pro každý typ pleti. Čistící pleťové masky se používaly již před třemi tisíci lety a jejich zázračné účinky se během dlouhá staletí jenom potvrdily. S žádným jiným kosmetickým přípravkem nedocílíte tak rychlé a viditelné výsledky. Suchá pleť bude vláčnější, mastná nebude tak hrubá, zarudlý obličej se uklidní a barva pleti se ze šedivé promění na zdravou. Masky prostě milujeme, ale jejich použití není vyhrazeno na každý den.HYDRATACE NAVÍC

Po hloubkovém vyčištění a tonizování pleťovou maskou byste měli sáhnout na vaší ceště za extra péčí o vaši pleť po hydratačním gel s aloe vera. Používá se pod i nad obličejový krém a má zklidňující a hojivý efekt. Navíc ji poskytne hloubkovou hydrataci. Gel od BioAroma má v sobě ještě přísady olejů tee trea, dikatmu a esenciální olej z levandule. Hydratační gel také můžete směle využít jako přísadu do vašich pečujících krémů.


SÉRUM S BYLINKAMI

Sérum proti vráskám na obličej i oči ze směsi krétských bylin by vám určitě nemělo chybět. Na vaší připravené pleti si poradí i s hlubokými vráskami a dokonale vyhladí a sjednotí pleť. Vše pleť bude celkově vyhlazená a zářivá. Sérum BioAroma obsahuje výtažky ze skalní růže, které se říká také labdanum a ta se extrahuje speciálním posupem pouze jeden měsíc v roce. Vaše pokožky si ale zaslouží to nejlepší a proto BioAroma používá jen ty nelepší přísady.

Rychlá pomoc po party

Když je vaše pleť obzvláště unavená, je napjatější než jindy nebo se dokonce loupe, mějte po ruce přípravky rychlé záchrany. Sáček s heřmánkem a jojobový, nebo madlový olej z lékárny. Olej použijte na léčivý obklad a sáčky na unavené oči. Vytvořte si vlastní regenerační masku, naneste jemně zahřátý olej na vatu, ponechejte díry na oči a pusu a nechte alespoň dvacet minut působit. Odpočiňte si a relaxujte a nechejte se unášet představami, co skvělého vás čeká v nadcházejícím roce.

 

(edo)

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Staňte se součástí Bio & Aroma
Každý měsíc rozdáváme 1 bestseller zdarma. Slibuji, že nezahltím váš inbox. 

Stále nejste spokojená se vzhledem své pleti? Tohle mohou být důvody vaší nespokojenosti:

 MOC SE MASTÍ
JE PROBLEMATICKÁ
JE MOC SUCHÁ
JE MDLÁ A POVADLÁ
...

Správné čištění a odličování pleti je krok 1 ke zlepšení stavu vaší pleti a k vaší spokojenosti. Stáhněte si zdarma manuál jak na to:

 

24h Obnovující krém proti vráskám 

*****

Krétská všestranná mast s včelím voskem

*****

Mandlový olej vhodný pro citlivou pleť

*****

Používám již pár let a nedám na něj dopustit. Na moji pleť, která je často suchá a nebo trpěla na akné je nejlepší. Vše se srovnalo a pleť je po použití vždy rozzářená a hezká celý den. A vrásky zatím nemám. 34 let.

Tato mast mi doma nesmí nikdy chybět. Používám jak na suché rty, nebo když se u dětí objeví ekzém, nebo na spoustu dalších věcí co mě napadnou. Je to super věcička.                                            

S produkty které prodáváte jsem byla vždy spokojená a jsem i nyní. Děkuji Vám že pomáháte ženám které tuto kosmetiku potřebují a přeji aby se i Vám dařilo v prodeji těchto krásných vůní.
Žaneta N.Žaneta N.Vlasta L.
Copyright BioAromakosmetika 2014 - 2023 Všechna práva vyhrazena