Zázračná technika na prodloužení mládí Guasha
 1. Úvod
 2. PŘEČTĚTE SI
 3. Beauty tipy
 4. Zázračná technika na prodloužení mládí Guasha
31.10.2018
Beauty tipy

Zázračná technika na prodloužení mládí Guasha

Už jste slyšeli termín guasha (čti guaša? Nejnovejší trend v péči o pleť se začal hojně objevovat na sociálních médiích, ale co to vlastně je? Jde o tradiční přístup vycházející z čínské medicíny, který se v poslední době začal hojně objevovat zejména v péči o obličej. V podstatě jde tedy o techniku s velkou tradicí, ale západní kultura ji ve velké míře objevuje až teď.

Co je hlavním principem?

Neustále hledáme nové způsoby jak uvolnit, prokrvit a zbavit naši pleť vrásek. Guasha spočívá v tom, že si pleť třete hladkým kamenem. Gua znamená v překladu škrábat a sha znamená výsev. Principem je tedy v nadneseném smyslu seškrábat z těla všechno škodlivé. Technika se v čínské medicíně používá na celé tělo, my se ale dnes zaměříme na pokožku v obličeji. Ušlechtilý kámen, který je krásně vyhlazený nám poslouží jako nástroj. Jeho jemným třením o pokožku podporujeme lymfodrenáž a podporujeme prokrvení. Výsledky jsou vysoce protizánětlivé. Tento jednoduchý úkon vám může pomoci odstranit bolest hlavy nebo i bolesti zad.


 

ODSTRANÍ OTOKY I UCPANÉ PÓRY

V případě obličeje třeme kamínkem jemněji, než na pokožce těla, ale výsledky si jsou podobně zázračné. Díky této péči se zbavíte oteklého obličeje, pokožka bude pevnější, budou se čistit vače ucpané póry a celkově bude vaše pleť mnohem zářivější. A co je na této trendy technice nejlepší? Nebudete potřebovat žádný salón, ale můžete si tuto proceduru snadno dopřát v pohodlí domova.

 

Příprava je základem úspěchu

Ještě předtím, než přistoupíme k samotné masáži, je nutné pleť dobře připravit.

1. ODSTRAŇTE ODUMŘELOU POKOŽKU

Odumřelé buňky blokují působení pečujících olejů, proti před dalším krokem proveďte jemný obličejový peeling za pomocí Peelingu s levandulovými zrníčky, olejem z hroznových jader a esenciálním olejem ylang-ylang.

2. NANESTE SÉRUM

Hluboké vrásky nejlépe odstraníte díky použití séra. Díky použití Séra proti vráskám na obličej a oči zvýšíte účinky masáže.

3. HYDRATUJTE

Na závěr ještě naneste na pokožku pár kapek pečujícího oleje na obličej, krk a klíční kost nebo kvalitního masážního oleje např. Arganový olej od BioAroma.

 

Jednotlivé masážní kroky

Podívejte se na instuktážní video, jak na to ZDE.

Každý z jednotlivých kroků opakujte přinejmenším třikrát  (nejvíce desetkrát) pro zvýšení účinku. Poté nechte pleť chvíli odpočinout a věnujte se druhé části tváře a krku.

 1. Nejdříve od kořene nosu směrem nahoru k vlasové linii jemně přejíždějte oblázkem. Pokračujte postupně do stran od linie obočí, vždy až k linii vlasů. Nejčíve na jedné a pak na druhé straně.

 2. Ve druhém kroku odstraňujeme začneme opět u kořene nosu. Od kořene nosu jemně přejíždějte ke spánku přes obočí. Opět opakujte po obou stranách obličeje. Pokud cítíte, že je pokožka příliš napnutá, přidejte pečující olej.

 3. Lícní kosti také nenecháme bez povšimnutí. Opět začneme u nosu a přejíždíme směrem k vrcholku uší.

 4. Přejíždějte pod lícními kostmi. Začněte u nosních dírek a pokračujte tahem nahoru směrem k uším.

 5. Přejíždějte čelisti. Začněte uprostřed brady a směrujte tah k ušním boltcům.

 6. Nyní je na řadě krk. Začnete na krku a od linie čelistí pokračujte tahem dolů  a nahorů až ke klíční kosti. Pohyb nahoru je podobný, jako když se muži holí na krku.

 7. Nakonec uvolněte u plochu pod klíční kostí. Přejeďte pod kostí až k ramenům.

(edo)Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Staňte se součástí Bio & Aroma
Každý měsíc rozdáváme 1 bestseller zdarma. Slibuji, že nezahltím váš inbox. 

Stále nejste spokojená se vzhledem své pleti? Tohle mohou být důvody vaší nespokojenosti:

 MOC SE MASTÍ
JE PROBLEMATICKÁ
JE MOC SUCHÁ
JE MDLÁ A POVADLÁ
...

Správné čištění a odličování pleti je krok 1 ke zlepšení stavu vaší pleti a k vaší spokojenosti. Stáhněte si zdarma manuál jak na to:

 

24h Obnovující krém proti vráskám 

*****

Krétská všestranná mast s včelím voskem

*****

Mandlový olej vhodný pro citlivou pleť

*****

Používám již pár let a nedám na něj dopustit. Na moji pleť, která je často suchá a nebo trpěla na akné je nejlepší. Vše se srovnalo a pleť je po použití vždy rozzářená a hezká celý den. A vrásky zatím nemám. 34 let.

Tato mast mi doma nesmí nikdy chybět. Používám jak na suché rty, nebo když se u dětí objeví ekzém, nebo na spoustu dalších věcí co mě napadnou. Je to super věcička.                                            

S produkty které prodáváte jsem byla vždy spokojená a jsem i nyní. Děkuji Vám že pomáháte ženám které tuto kosmetiku potřebují a přeji aby se i Vám dařilo v prodeji těchto krásných vůní.
Žaneta N.Žaneta N.Vlasta L.
Copyright BioAromakosmetika 2014 - 2023 Všechna práva vyhrazena