Zelený jíl a jeho použití
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 500,00 Kč a máte dopravu na Zásilkovnu ZDARMA
23.07.2018
Beauty tipy

Zelený jíl a jeho použití

obrázek zeleného jílu

Zelený jíl má schopnost do sebe absorbovat nečistoty a toxické látky, využívá se proto jak k vnějšímu použití na zábaly proti celulitidě a masky na obličej proti akné, tak k vnitřnímu použití, kdy čití krev a lymfu.

VNITŘNÍ POUŽITÍ

Jíl pomáhá vylučování toxických látek a využívá se proto při detoxikačních kůrách. Pomáhá odstraňovat těžké kovy a jedovaté látky z těla. Harmonizuje zažívání, pomáhá proti plynatosti, po konzumaci nadměrného množství tučného jídla a alkoholu.

Zelený jíl má údajně přirozený záporný elektrický náboj, který přitahuje kladně nabité toxiny z krve, tkání a buněk přes stěnu střev, které jsou poté spolu s ním  vylučovány ven z těla jako odpad. K detoxikaci se doporučuje pít po dobu 21 dní 1 lžička zeleného jílu rozmíchaná ve dvou decích vody každé ráno, alespoň 30 minut před prvním jídlem.

VNĚJŠÍ POUŽITÍ

Nejznámější je použití zeleného jílu ve formě masky pro vyčištění pleti, absorpci nadbytečného mazu a zklidnění zánětů a akné.

Zelený jíl lze používat také k obkladům a zábalům. Proti celulitidě vyzkoušejte zábal ze zeleného jílu. Ve vodě rozmícháte asi dvě lžíce zeleného jílu, tak abyste vytvořili hustou pastu. Tu poté nanesete na hýždě, stehna a břicho a zabalíte do potravinové fólie. Necháte působit 15-20 min. a následně smyjte s vodou.

 

Zelený jíl obsahuje BioAroma Čistící maska se zeleným jílem, která vám pomůže zbavit se akné. Více informací o této masce najdete zde.

krabička s maskou ze zeleného jíluLíbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Chcete být v kontaktu?
Zadejte e-mail a přidejte se k nám. Získávejte aktuality a přístupy k exkluzivním nabídkám a akcím. 
Copyright BioAromakosmetika 2014 - 2022 Všechna práva vyhrazena