Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Esenciální oleje

Jak používat esenciální oleje v péči o pleť?

11. 03. 2019 | Esenciální oleje

Esenciální oleje nejsou jen kapátka do aromalamp nebo složky parfémů. Využívejte je také v kosmetice při péči o pleť, a uvidíte zázraky. Jsou zázračné nejen pro své účinky, ale také pro svou intenzivní vůni.

celý článek

5 přírodních způsobů jak se vyhnout nachlazení

20. 02. 2019 | Esenciální oleje

Nachlazení je celoročním problémem, ale zejména v období přechodu ze zimního do jarního období jsme mnohem náchylnější. Chřipková sezóna je v plném proudu a ať už jste v práci, kde se bacily snadno přenesou ventilací, nebo vám něco přinesou děti ze školky či školy, je potřeba se pořádně obrnit.

celý článek

6. Esenciální oleje v kostce - Ylang ylang, Šalvěj

17. 02. 2019 | Esenciální oleje

5. díl série Esenciální oleje v kostce. Užijte si naplno účinky Ylang ylang pro suchou i mastnou pleť, nebo ji nechejte vyhojit pomocí šalvěje.

celý článek

5. Esenciální oleje v kostce - Bergamot, Meduňka

15. 02. 2019 | Esenciální oleje

5. díl série Esenciální oleje v kostce. Meduňka uklidní pocuchané nervy, zatímco Bergamot napraví vaši pleť. Přečtěte si o jejich blahodárném vlivu na tělo i mysl člověka.

celý článek

4. Esenciální oleje v kostce - Cypřiš, Mandarinka

13. 02. 2019 | Esenciální oleje

4. díl série Esenciální oleje v kostce. Krásná vůně, hojivé účinky, nastolení pohody - to jsou vonné oleje cypřiš a mandarinka.

celý článek

3. Esenciální oleje v kostce - Neroli, Růže

11. 02. 2019 | Esenciální oleje

3. díl série Esenciální oleje v kostce. Víte o účincích esenciálního oleje Neroli či Růže? Určitě je vyzkoušejte.

celý článek

2. Esenciální oleje v kostce - Skořice, Palmarosa

09. 02. 2019 | Esenciální oleje

2. díl série Esenciální oleje v kostce. Znáte účinky esenciálního oleje skořice či palmarosa? Že ne? Tak se na ně pojďme podívat společně.l

celý článek

1. Esenciální oleje v kostce - Citronela, Ho - Sho

07. 02. 2019 | Esenciální oleje

1. díl série Esenciální oleje v kostce. Stručný přehled toho, co esenciální olej Citronela a Ho - Sho přináší.

celý článek

Esenciální olej OREGANO a jeho využití

05. 02. 2019 | Esenciální oleje

Oregano je jedno z nejpopulárnějších koření vůbec. Obzvláště středomořská kuchyně s ním dokáže provádět neuvěřitelná kouzla. Navíc se Vám bude hodit i éterický olej, který nahradí tak polovinu lékarničky, ti, kteří ho vyzkoušeli, na něho nedají dopustit.

celý článek

Esenciální olej NEROLI a jeho využití

04. 02. 2019 | Esenciální oleje

Neroli se získává parovodní destilací nebo enfloráží z květů pomerančovníku hořkého (Citrus Aurantium, Άνθη νεραντζιάς /Anfi narandzias/ doslova jde v řečtině o název květy hořkého pomeranče. Patří k nejdražším éterickým olejům, pokud se dělá pomocí enfloráže (nakládání květů do živočišného tuku).

celý článek