Návrat domů z porodnice
DOVOLENÁ 😎 Objednávky, které přijdou mezi 31.5. - 7.6. odesílám až 8.6. Děkuji za pochopení.
  1. Úvod
  2. PŘEČTĚTE SI
  3. Těhotenství a děti
  4. Návrat domů po narození miminka

Návrat domů po narození miminka

Po návratu z porodnice s novým přírůstkem do rodiny se váš život docela změní. Jsou to momenty plné nadšení, ale stojí před vámi samozřejmě také výzvy. Pocity nezměrného štěstí se mohou mísit s úzkostí z nového a dosud nepoznaného, z nové skutečnosti, kdy budete s vaším miminkem tvořit nerozlučnou dvojku a zároveň za něj ponesete přetrvávající zodpovědnost.


 

Psychická pohoda

Váš denní režim se zejména v prvních týdnech, ale i měsících bude odvíjet podle miminka. I to je pro maminky velkou změnou. Nebojte se, zejména na začátku požádat o pomoc své blízké. Po narození miminka přetrvává často období ohromného nadšení a také se cítíte plní energie, ale noční vstávání a neustálá péče vás přece jenom dožene. A jak je to s miminky? Říká se, že pokud je spokojená maminka, je spokojené i miminko. Proto určitě dbejte o vaši psychickou pohodu. vytvořte si svět, ve kterém vám bude dobře. Pokud máte dotazy k péči o děťátko nebojte se obrátit na svého lékaře nebo na porodní asistentky, či jiné zkušené osoby.


Potřebujete si udržet energii, zotavit se z porodu, odpočinou si a dobře hospodařit se silami, které máte. Najděte si během dne čas také na váš odpočinek, když miminko přes den spí, také si dopřejte pohodu a klid, relax či spánek.

 

Vaše úžasné tělo

Vaše tělo se dlouhých devět měsíců připravovalo na příchod miminka a rostlo a teď se zase bude vracet zpět k původnímu stavu. Myslete na to, že kromě možná vytouženého plochého bříška, které jste měly před otěhotněním, jsou na vašem tělo svaly, které mají zrovna teď přednost. Perineální svaly jsou teď na prvním místě (oblast hráze). Na bříško také přijde řada, vaše děloha, která má normálně velikost hrušky musela zvětšit svůj objem tak, aby se tam vešlo miminko i s plodovou vodou.  Ale se cvičením ještě vyčkejte a zaměřte se raději na oblast vašeho perinea a hojení.


 

REVITALIZACE VAŠÍ POKOŽKY

Abyste se přece jen ve vašem novém po porodním těle cítili lépe, je dobře o vaše tělo také pečovat. Možná, že máte pocit, že na to najednou není čas, ale s pomoci vašich blízkých, to určitě zvládnete. Očistěte pokožku od všech odumřelých buněk a budete se cítit jako znovuzrozená. Exfoliace odstraní již nepotřebné buňky a napomůže obnově těmi novými. Pokožka bude také lépe připravená na další péči.

TIP: Pro jemnou pravidelnou exfoliaci, která nebude dráždit vaši pokožku, použijte exfoliační sprchový gel s diktamem, pupalkou a karobovými zrníčky.

 

BŘÍŠKO PO PORODU

Vaše bříško dostalo zabrat a i po porodu je o něj potřeba pečovat, stejně jako během těhotenství. Pokud máte to štěst a strie se vám nevytvořili, ještě nepolevujte a alespoň pár týdnů pořád mazejte kvalitním krémem. Vyživíte tak pokožku, které se teď naopak musí smršťovat. Přírodní olej proti striím s měsíčkem a kokosovým olejem zlepšuje pružnost pokožky, je vhodný i na citlivou pokožku a navíc stejně jako všechny produkty BioAroma obsahuje pouze přírodní nedráždivé složky.

(edo)

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Staňte se součástí Bio & Aroma
Každý měsíc rozdáváme 1 bestseller zdarma. Slibuji, že nezahltím váš inbox. 

Stále nejste spokojená se vzhledem své pleti? Tohle mohou být důvody vaší nespokojenosti:

 MOC SE MASTÍ
JE PROBLEMATICKÁ
JE MOC SUCHÁ
JE MDLÁ A POVADLÁ
...

Správné čištění a odličování pleti je krok 1 ke zlepšení stavu vaší pleti a k vaší spokojenosti. Stáhněte si zdarma manuál jak na to:

 

24h Obnovující krém proti vráskám 

*****

Krétská všestranná mast s včelím voskem

*****

Mandlový olej vhodný pro citlivou pleť

*****

Používám již pár let a nedám na něj dopustit. Na moji pleť, která je často suchá a nebo trpěla na akné je nejlepší. Vše se srovnalo a pleť je po použití vždy rozzářená a hezká celý den. A vrásky zatím nemám. 34 let.

Tato mast mi doma nesmí nikdy chybět. Používám jak na suché rty, nebo když se u dětí objeví ekzém, nebo na spoustu dalších věcí co mě napadnou. Je to super věcička.                                            

S produkty které prodáváte jsem byla vždy spokojená a jsem i nyní. Děkuji Vám že pomáháte ženám které tuto kosmetiku potřebují a přeji aby se i Vám dařilo v prodeji těchto krásných vůní.
Žaneta N.Žaneta N.Vlasta L.
Copyright BioAromakosmetika 2014 - 2023 Všechna práva vyhrazena