BioAroma kosmetika I bioaroma.cz
10.03.2023
Komentáře (0)

Ingredience v produktech Evergetikon

Jaké ingredience najdete ve složení produktů Evergetikon? Než se dostaneme k jednotlivým ingrediencím, je důležité říct, že velké množství bylin a rostlin pochází přímo z Kréty nebo Řecka. Jsou tam doma, podmínky za kterých vyrostly je dělají silné a následně účinné. 

Evergtikon má vlastní olivový háj, kde pěstuje a tradiční šetrnou metodou sklízí úrodu a následně manfakturně vyrábí ten nejkvalitněší olivový extra panenský olej určený pro výrobu produktů Evergetikon. 

A protože jednou z hlavních ingrediencí, kterou v kosmetických produktech najdete je OLIVOVÝ OLEJ, poďme se podívat na jeho vlastnosti a účinky na pleť:

Abych zachovala přehlednost, informace naleznete vždy po kliku na obrázek.

OLIVOVÝ OLEJ

DIKTAMOS

ALOE VERA JUICE

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Staňte se součástí Bio & Aroma
Každý měsíc rozdáváme 1 bestseller zdarma. Slibuji, že nezahltím váš inbox. 

Stále nejste spokojená se vzhledem své pleti? Tohle mohou být důvody vaší nespokojenosti:

 MOC SE MASTÍ
JE PROBLEMATICKÁ
JE MOC SUCHÁ
JE MDLÁ A POVADLÁ
...

Správné čištění a odličování pleti je krok 1 ke zlepšení stavu vaší pleti a k vaší spokojenosti. Stáhněte si zdarma manuál jak na to:

 

24h Obnovující krém proti vráskám 

*****

Krétská všestranná mast s včelím voskem

*****

Mandlový olej vhodný pro citlivou pleť

*****

Používám již pár let a nedám na něj dopustit. Na moji pleť, která je často suchá a nebo trpěla na akné je nejlepší. Vše se srovnalo a pleť je po použití vždy rozzářená a hezká celý den. A vrásky zatím nemám. 34 let.

Tato mast mi doma nesmí nikdy chybět. Používám jak na suché rty, nebo když se u dětí objeví ekzém, nebo na spoustu dalších věcí co mě napadnou. Je to super věcička.                                            

S produkty které prodáváte jsem byla vždy spokojená a jsem i nyní. Děkuji Vám že pomáháte ženám které tuto kosmetiku potřebují a přeji aby se i Vám dařilo v prodeji těchto krásných vůní.
Žaneta N.Žaneta N.Vlasta L.
Copyright BioAromakosmetika 2014 - 2023 Všechna práva vyhrazena