100% přírodní kosmetika I BioAromaKosmetika.cz
Blog
Průvodce výběrem přírodního make-upu
04.04.2020 Beauty tipy
Průvodce výběrem přírodního make-upu
Proč přejít k přírodní dekorativní kosmetice a čím se při jejím výběru řídit? číst celé
Zobrazit všechny články
BioAroma 100% přírodní kosmetika z řecké Kréty

Ve zkratce lze 100% přírodní kosmetiku BioAroma ze slunné Kréty, největšího řeckého ostrova definovat takto:

Čistě přírodní

Bez chemických látek. Bez konzervantů. Bez vody.

Velmi účinná

Díky vyváženému a jedinečnému obsahu vzácných esenciáních olejů a bylinných výtažků.

Etická a ekologická

Přírodní kosmetika BioAroma netestuje své výrobky na zvířatech. Byliny používané do svých produktů vykupuje od místních farmářů za férovou cenu. Většinu výrobků se snažíme balit do recyklovatelných nádob. Papírové krabičky jsou ručně skládané bez použití lepidla a na jejich zabalení nepoužíváme další vrstvu celofánu.

Více informací najdete v následujících článcích:

 

 

Rodinná firma BioAroma

vyrábí s láskou 100% přírodní kosmetiku z rostlin vypěstovaných pod krétským sluncem. Pro ruční výrobu jedinečné přírodní kosmetiky BioAroma jsou používány přírodní byliny a esenciální oleje, které jsou destilovány přímo ve výrobně přírodní kosmetiky BioAroma.

Tyto byliny vykupuje BioAroma pro svou značku přírodní kosmetiky od místních farmářů, kteří je pěstují vysoko v krétských horách bez použití chemikálií. Řada esenciálních olejů je v Bio kvalitě s certifikátem Bio Hellas potvrzujícím, že éterické oleje jsou organického původu, pěstovány s ohledem k životnímu prostředí.

Bio byliny mají velmi vysoký obsah účinných látek, díky tomu, že jsou pěstovány organicky bez použití chemikálií a také díky tomu, že vyrůstají pod krétským sluncem z blahodárné krétské země, která obsahuje mnoho živin, minerálních látek a vitamínů. Tyto účinné látky se daří pomocí šetrné formy destilace, která je prováděna přímo v místě výroby přírodní kosmetiky BioAroma, zachovávat pro použití do produktů značky BioAroma.

Při výrobě přírodní kosmetiky BioAroma se její majitelé (které můžete vidět na fotografii níže) inspirovali starověkými mínojskými recepty na výrobu kosmetiky, nalezenými při archelogických pracích na Krétě. Mínojci byli zdatní obchodníci a kosmetiku, kterou vyráběli exportovali jak na evropskou pevninu, tak i do zemí Orientu. Kvalitu jejich výrobků, tak mohla ocenit i egyptská královna Kleopatra. V BioAromě se starověkými mínojskými recepty inspirovali, inovovali je a přináší Vám z nich to nejlepší. Přírodní organické produkty obsahují 100% přírodní ingredience, jsou bez konzervantů, nejsou testovány na zvířatech a navíc jsou vyráběny ručně a s láskou.

Novinky z našeho blogu

Průvodce výběrem přírodního make-upu
04.04.2020 Beauty tipy
Průvodce výběrem přírodního make-upu
Proč přejít k přírodní dekorativní kosmetice a čím se při jejím výběru řídit? číst celé
Esenciální oleje pro péči o suché & mastné vlasy
Esenciální oleje pro péči o suché & mastné vlasy
Jsou vaše vlasy zplihlé, bez objemu, příliš se mastí nebo jsou naopak vysušené a poškozené? Zařaďte esenciální oleje do své kosmetické péče a podpořte... číst celé
Jak na hloubkové čištění pleti?
18.03.2020 Beauty tipy
Jak na hloubkové čištění pleti?
Aby pleť mohla zářit zdravím, musí mít možnost se nadechnout. To nejde zrovna snadno, pokud musí zrovna bojovat s nánosem nečistot, odumřelých kožních... číst celé
Aromaterapie jako ochrana před viry
Aromaterapie jako ochrana před viry
Jarní změny počasí nahrávají chřipkám a nachlazení. Letos se pro zdraví objevila hrozba navíc, která na nás číhá nejen z ulic, ale hlavně ze všech nov... číst celé
Doprava

Zásilkovna 55 Kč

Geis, Česká pošta 99 Kč

Slovenská pošta 3,7 EUR

Doprava zdarma do zásilkovny nad 1500,-Kč

Copyright BioAromakosmetika.cz 2014 - 2020 BioAromakosmetika.cz je eshop s řeckou přírodní kosmetikou ze slunné Kréty.
 
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.